Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc meta name="googlebot" content="indexs, follov" />
Reklam, reklam vermek istiyorum
Astroloji

 

 

 
Akrep (26.09.2021)
Hüzünlü olduğunuzu saklamaya çalışıyorsunuz. Kırıldığınız konuları içinize atarak yalnız kalmak isteyeceksiniz. Bu durum kısa vadede çözüm gibi dursa da, uzun vadede daha zorlayıcı olabilir. Paylaşmayı ve çözmeyi deneyin.
 
Aslan (26.09.2021)
Partneriniz tarafından dönüşüme zorlanıyorsunuz. Sizin için kabullenmesi zor olan konularla yüzleşmeniz gerekebilir. Direnmek yerine partnerinizin haklılık payı üzerinde düşünmelisiniz.
 
Balık (26.09.2021)
İlgiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Sevildiğinizi ve önemsendiğinizi dinlemek için bazı pembe yalanlara başvurabilirsiniz. Düşüncenizi daha açık ve samimi şekilde ifade etmek, sizin için daha uzun vadeli bir mutluluk verebilir.
 
Başak (26.09.2021)
Sosyal ilişkilerinizi düzenlemek isteyeceksiniz. Olgunluk kisvesi içerisinde size karşı yapılan davranışlardan hoşlanmıyorsunuz. Bugün bazı insanlarla aranızdaki mesafe büyük ölçüde değişebilir.
 
Boğa (26.09.2021)
Kalabalık içerisinde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Duygusal olarak size hak ettiğiniz değeri göstermediklerini düşünerek, kişisel alanınıza çekilmek isteyebilirsiniz. Bunun bir yanılsama mı yoksa gerçek mi olduğunu anlamak için, yaşadıklarınıza ve kendinize karşı objektif olun.
 
İkizler (26.09.2021)
İlk adımı atan kişi olma korkunuzu yeniyorsunuz. Hayatınızda belki de ilk kez böyle bir durumda olmak sizi heyecanlandırabilir. Bu heyecanı iyiye çevirin ve kendiniz için yakaladığınız bu fırsatı en güzel şekilde değerlendirin.
 
Koç (26.09.2021)
Kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz. Sosyal hayatınızın monotonlaşması hayatınızı değiştirmenize yol açıyor. İstemediğiniz değişiklikler içerinde olmaktan endişelenmeyin, bunun size getireceği fırsat her şeyin izini silebilir.
 
Kova (26.09.2021)
Yeni bir projeyi hayata geçirmek için son karar aşamasındasınız. Hayallerinizi somut olarak yansıtacak bir alan arayışınız olacaktır. Kendinize ve hayata değer katacağınız bir iş kuruyor olmak, motivasyonunuzu arttırıyor.
 
Oğlak (26.09.2021)
Olgun olmak adına fazlasıyla soğuk davranabilir ve insanları itebilirsiniz. Mesafeli ve dik duruşlu olmanın daha iyi niyetli yolları olabilir. Tavırlarınızı buna göre belirlemek yalnız kalmanızı önleyecektir.
 
Terazi (26.09.2021)
Duygusallığınız kararlarınızın arkasına saklanmanıza yol açabilir. Doğru veya yanlış verdiğiniz kararlarda zihninizi netleştirerek sonucu kabullenmelisiniz. Mantığınızın sesine kulak vermenin önemini anlıyorsunuz.
 
Yay (26.09.2021)
Eşinizin ailesinin sorumluluğunu almanız gerekebilir. Sizin yardımınıza ihtiyaçları olduğunu düşünerek yardım teklifi sunabilirsiniz. Fedakarlık ve aile kavramları gününüze başka bir anlam katıyor.
 
Yengeç (26.09.2021)
Kendinizi geriye çekmek yerine artık kaçmayı bırakarak duygularınızı cesurca yaşamak isteyeceksiniz. Sevginin korkarak yaşanmayacağının farkına varıyorsunuz. Kabuğunuzu kırmak, bu kararın arkasında durmanızla doğru orantılıdır.

 

 

 

Haber Yazılımı