Haber Detayı
18 Mart 2021 - Perşembe 21:46
 
18 Mart Çanakkale Hatıra Künyesi Nasıl Oluşturulur?
Kendi hatıra künyeni oluştur
GÜNDEM Haberi
18 Mart Çanakkale Hatıra Künyesi Nasıl Oluşturulur?

18 Mart Çanakkale Hatıra Künyesi Nasıl Oluşturulur?

 

 


18 Mart Çanakkale Zaferi hatıra künyesi oluşturma sosyal medyada büyük ses getirdi. Çanakkale Zaferi künyesi oluşturma nasıl yapılır, hatıra künyesi nasıl oluşturulur gibi pek çok sorunun yanıtı aranıyor.

Çanakkale Zaferi hatıra künye oluşturma ve alma ekranı!

 
18 Mart Çanakkale Zaferi hatıra künyesi'ni, "www.18martetkinlikleri.com" web sitesi üzerinden oluşturabilirsiniz. 

Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan 18 Mart'a özel hatıra künyesi etkinliği başlatıldı. Oluşturulan künyeler ise sosyal medyada belirlenen hashtaglerle paylaşılacak. Künyelerde kişilerin kendi ad ve soyadları yazacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada; Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca, vatandaşlara Çanakkale şehitleri anısına hatıra Çanakkale Dijital Savaş Künyesi oluşturma çağrısında bulunuldu.

Oluşturulan künyelerde isim, kan grubu, doğum yeri gibi detaylarla bu anlamlı güne dair künyelere sahip olabileceksiniz.

"Çanakkale Zaferi'ni kazandıran yüksek ruhun kuşaktan kuşağa aktarılması için yılın temasına dair iletişim planlaması kapsamında 'Çanakkale Dijital Savaş Künyesi' uygulaması hazırlandı.

Hatıra künyesi oluşturmak için www.18martetkinlikleri.com web sitesini ziyaret edip, künyenizi oluşturun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ayasofya hatıra parası

Ayasofya'nın Cami Olmasına Kimler Ne Dedi?
Kaynak: Editör: S Çndk
Etiketler: Çanakkale Zaferi hatıra künyesi oluşturma ekranı, 18 Mart Çanakkale hatıra künyesi nasıl oluşturulur, Çanakkale Dijital Savaş Künyesi, hatıra künyesi nasıl oluşturulur,
Yorumlar
Haber Yazılımı