Bumerang - Yazarkafe
Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 21:32 Bu haber 878 kez okundu
 
Acun Ilıcalı'nın Serveti Ne Kadar?
Acun ılıcalı, Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu 'Sabah Sohbeti' programına konuk olup hayatı ile alakalı herkesin merak ettiği ayrıntıları canlı yayında anlattı.
GÜNDEM Haberi
Acun Ilıcalı'nın Serveti Ne Kadar?

ACUN ILICALI HAKKINDA MERAK EDİLENLER 

 

 

Acun ılıcalı, Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu 'Sabah Sohbeti' programına konuk olup hayatı ile alakalı herkesin merak ettiği ayrıntıları canlı yayında anlattı.

 

 

ILICALI'NIN SİYAH TİŞÖRT TAKINTISI

 

 

Acun Ilıcalı'nın sık sık siyah tişört giydiğini bilirsiniz. Bunun nedenini siyaha olan takıntısı olarak ifade ediyor Ilıcalı. Ilıcalı ayrıca, "500 tane tişörtüm var. Terliklerim 30-40 tanedir. Benim tişörtlerle, terlikleri toplasan bir kadın çantası yapar." şeklinde konuştu. 

 

 

ILICALININ HIZ TUTKUSU 

 

 

"Uçağım var. Amerika'da, Dominik'te ve Türkiye'de 3 tane sürat teknem, 12 tane motorum var, 2 tane yatım var. Ben, bir şeyden zevk aldığım için bir şey alan biriyim. Sürat teknesinin üzerinde 20-25 saat durabilirsin. Biz geçen sene 100 saat durmuşuz. Dün Bodrum'dan Çeşme'ye geldim. 50 dakika  sürdü. 140 mile çıktık. Deniz yumuşadı bir an. Yaşayan bilir o anı. Sürate karşı bir zevkim var. Denizde çok kazam yok."

 

 

ÇOCUKLARIMIN GELECEĞİNİ GARANTİ ALTINA ALDIM

 

 

Kazancıyla çocuklarının geleceği için yatırım yapıp geleceklerini garanti altına aldığını söyleyen Acun Ilıcalı," Hız yaparken bunun rahatlığı ile hareket ediyorum." dedi. 

 

 

GERİLİM YAŞAMADIM

 

 

"Ben TV8'i zamanında 70 milyon dolara aldım. Önemli bir yatırımdı. Kanalı aldığımda ortalaması 1 share'di. 70 milyon doları nasıl kazandığımı merak ediyorsan, 10 yıl birinci oldum. Bırakın da o kadar birikimim olsun. 70 milyon doların bir kısmını kredi, bir kısmını nakit verdim. Show TV'den 100 milyon alacağım vardı. 4 sene bana para ödeyemediler. Benim bankalara 50 milyon borcum vardı. Show TV batsaydı, 7 senede 700 kere birinci olup, 50 milyonla ortada kalacaktım sonra TMSF el koydu. Zerre gerilim yaşadıysam Acun değilim. Allah beni böyle yaratmış galiba. 'Onu satarız, bunu koyarız, borcu kapatırız, yeniden işimize devam ederiz' dedim. Şeklinde konuştu. 

 


BU SEZON PARA KAZANAMADIM

 

 

"Bu yıl dışında her yıl paramızı kazandık. Sektör daraldı. Ben karamsar değilim. Televizyon güzel bir araç. Her evde bulunması gereken bir araç. Ben bir şey yaptığımda insanlar beğensin istiyorum. Ben insanları, düşüncelerine göre hiç ayırmadım beynimde." dedi.

Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Etiketler: Acun, Ilıcalı'nın, Serveti, Ne, Kadar?, acunun serveti, acunun mal varlığı
Yorumlar
Haber Yazılımı