Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc meta name="googlebot" content="indexs, follov" />
Reklam, reklam vermek istiyorum
Haber Detayı
21 Eylül 2020 - Pazartesi 17:31
 
Aksaray Malaklısı Mı, Sivas Kangal Mı?
Valiler arası tatlı atışma...
GÜNDEM Haberi
Aksaray Malaklısı Mı, Sivas Kangal Mı?

Ankara Malaklısı Mı Sivas Kangal Mı?
 

Aksaray Malaklısı mı, Sivas Kangal mı ? Aksaray Valisi Aydoğdu bir paylaşımında, Anadolu aslanılarına nazaran daha iri cüsseye sahip olan Aksaray Malaklısı'na ithafla; "Sivaslı kardeşlerim alınmasın ama Anadolu aslanı, Aksaray malaklısıdır" diye bir yorum yaptı.
 

GÜLÜMSETEN ATIŞMA
 

Vali Aydoğdu 'nun bu paylaşımının üzerine, Sivas valisi yapılan mesajı alıntı yaparak cevaben, "Neden alınalım Sayın Valim, Sivaslılar bilir ki her şey cüsse ile olsaydı ormanın kralı aslan değil fil olurdu" dedi.BU KEZ, GOOGLE, ANSİKLOPEDİ ATIŞMASI


Daha sonrasında Aksaray Valisi Aydoğdu yeni bir paylaşımda bulunarak Vikipedi'den Aksaray Malaklısı araştırma sonucunu paylaştı "Değerli Valim, Google ile bir konuşsanız, sizi üzmeseler. Sağlık ve esenlikler dilerim" diye karşılık verdi.


Sivas Valisi Salih Ayhan da, "Kıymetli Valim. Siz bizden daha iyi bilirsiniz ki doğrulara ulaşmak için Google değil literatüre bakmak isabet olur. Rehber Ansiklopedisi, Meydan Larousse, Ana Britannica ciltlerinden birini karıştırmanızı tavsiye ederim" ifadelerini kullandı.

 


MALAKLI DA BİZİM KANGAL DA BİZİM
 

Vali Hamza Aydoğdu bunun üzerine, "Malaklı da bizim Kangal da; yeter ki sevgi olsun, saygı olsun. Teşekkürler Değerli Valim, şahsınızda Sivaslı kardeşlerime saygı ve muhabbetlerimle" diye bir paylaşımda bulunarak tatlı atışmayı noktaladı.
 


Dev timsah kendini besleyen kadını yedi.


Köpekler adamı parçalayarak öldürdü.

Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı