İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Yuri Gagarin
Yuri Gagarin
Ebola
Ebola
Haber Detayı
07 Mart 2022 - Pazartesi 09:21
 
Alpay Kazan Acun Ilıcalı
Acun Ilıcalı'nın en yakın arkadaşı, iş arkadaşı Alpay Kazan vefat etti
GÜNDEM Haberi
Alpay Kazan Acun Ilıcalı

Alpay Kazan Acun Ilıcalı

 

Gündem son dakika internet haberleri Acun Ilıcalı'nın en yakın arkadaşı, iş arkadaşı Alpay Kazan vefat etti 

 

Acun Medya Ceo'su  Alpay Kazan dün itibati ile yaşamını yitirdi. Sosyal medayadan Acun'un sağkolu Alpay Kazan'ın ölüm haberini veren ise Hakan Hatipoğlu oldu.

Tv8'in sahibi olan Acun Ilıcalı'nın sağ kolu, Alpay Kazan'dan dün acı haber geldi. Haberi Hakan Hatipoğlu sosyal medyadan yaptığı acı paylaşımla bildirdi.

'BAŞIMIZ SAĞOLSUN'

Yaptığı paylaşımda Hakan Hatipoğlu, "Başımız sağolsun Alpay Kazan'ı kaybettik. Mekanı cennet olsun" sözleriyle Alpay'ı, son yolculuğuna uğurladı. Alpay Kazan Acun Ilıcalı yakınlığını bilen Fenerbahçeli taraftarlar ardarda başsalığı mesajı attı.
 
Alpay Kazan Acun Ilıcalı
 
AMG İdari Koordinatörü Alpay Kazan'ın vefat  haberini resmi hesabından duyuran eski dönem Survivor da yarışmacı olan Hakan Hatipoğlu, cenazenin 7 Mart 2022 hafta içi pazartesi ikindi saati 17.00'de Şakirin Camii'den kaldırılacağını açıkladı.


Alpay Kazan Neden Öldü?


Resmi hesabından Hatipoğlu'nun yaptığı paylaşıma "Ay covid mi?" diye soran Akalın'a yönetmen Ahmet Demirci; "Kanserdi. Mekanı cennet olsun" diye cevap verdi.


Alpay Kazan Ne Zaman Öldü?

 
Acun Medya Koordinatörü olarak Alpay Kazan'ın belirli bir süredir kanserle mücadele ettigi ve tedavi gördüğü biliniyordu. 6 Mart günü bu mücadelesini kaybeden Alpay Kazan hayata gözlerini yumdu.
Kaynak: Editör: Serkan Ç
Etiketler: Alpay Kazan Acun Ilıcalı, acun ılıcalı, alpay kazan, son dakika internet ha
Yorumlar
Haber Yazılımı