Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc
Reklam, reklam vermek istiyorum
Haber Detayı
29 Eylül 2020 - Salı 10:23
 
Batman rolü Robert Pattinson'ı Alacakaranlık Gibi Heyecanlandırıyor
Gündemin nabzı, Robert Pattinson, Batman'i mahvedebileceği fikrinden heyecanlandığını itiraf etti.
FİLM & DİZİ Haberi
Batman rolü Robert Pattinson'ı Alacakaranlık Gibi Heyecanlandırıyor

Batman rolü Robert Pattinson'ı Alacakaranlık Gibi Heyecanlandırıyor
 

The Batman'de harika bir performans sergilemek için büyük bir baskı olsa da Robert Pattinson, onu mahvetme fikrinden heyecan duyduğunu itiraf ediyor.

Gündemin nabzı, Robert Pattinson, Batman'i mahvedebileceği fikrinden heyecanlandığını itiraf etti. Alacakaranlık filmlerinde Edward Cullen rolüyle tanınan oyuncu, Warner Bros. ve DC Films için Matt Reeves projesiyle resmen süper kahraman sanal alanına giriş yaptı. Esasen Ben Affleck'in rolünü üstlenirken Batman, DCEU'dan ayrı bir gerçeklikte yer alacak, bu da herhangi sabit role, karaktere bağlı olmadığı anlamına geliyor.
2021 batman
Geçen ayki DC FanDome'da Reeves ve Pattinson, The Batman için ilk fragmanı yayınladılar ve Caped Crusader'ın bu ilk şüpheleri bir şekilde azaldı. Bruce Wayne'in Gotham'ın Yarası olarak ikinci yılında geçen film, şehirdeki yozlaşmayı ve Bruce Waynes'in tüm bunlarla nasıl bağlantılı olduğunu keşfedecek. Riddler (Paul Dano), anlatının birincil kötü adamı olarak tahmin ediliyor, ancak projede ayrıca kahramanın etkileyici haydutlar galerisinden Penguin (Colin Farrell) ve Catwoman (Zoe Kravitz) yer alıyor.

The Batman'in iyi olması için muazzam bir baskı olduğunu söylemek yetersiz kalır; sadece karakter milyonlarca hayranı olan en popüler çizgi roman kahramanlarından biri. Bu genellikle oyuncuları korkutsa da Pattinson, Total Film'e (Digital Spy aracılığıyla) işleri batırabileceği fikrinin onu tuhaf bir şekilde heyecanlandırdığını itiraf etti.
 

Robert Pattinson yaptığı bir yorumda;

"Alacakaranlık sırasında, berbat edebileceğiniz fikri tuhaf bir şekilde hoşuma gitti. Sanırım kendime güveniyordum. Büyük sahnede olmak istedim.

Çok fazla insanın üzerinde çalıştığınız bir şeyi izleyeceğini bildiğinizde biraz farklı hissediyorsunuz.

Bu bir devam filmi ve onunla ilk günlerden tanışıyorsunuz. Ve benim için, bu yinelemeyle ilgili gerçekten önemli olan şey, diğer hikayelerin çoğunun, Batman olma korkusunu nasıl aşmam gerektiği ve kendine hakim olmam gerektiğiyle ilgili olmasıdır.

Umarım yaptığımız şeyde, farklı olan şey, bunu tam olarak olması gerektiği şekilde denemek ve yapmaktır. Daha sonra elbette, onun dünyanın en büyük dedektifi olduğu bağlamında ve oraya nasıl vardığımızın daha önceki tarihlerinden gelen diğer şeyleridir. "

 

Batman için genel olarak, Robert Pattinson

Şimdiden roman olarak çok popüler olan Twilight film serisinin yüzü olan Pattinson, yüksek profilli projelerde yeni değil. Hayranlar belli ki The Batman'in romantik-fantastik destanından çok daha iyi bir film olacağını umuyorlar, ancak eleştirel bir şekilde panikleyen franchise, oyuncunun Caped Crusader'ı ele geçirmede daha rahat olmasına bir şekilde yardımcı oldu. Pattinson basitçe işini düzgün bir şekilde yapmaya odaklandığından ve dış etkenler tarafından tıkanmadan kaldığından, bunun iyi bir sonuç doğuracağını söyleyebiliriz.

The batman

Son birkaç yılda kariyerini nasıl kurduğu göz önüne alındığında, (şık karavandan bahsetmeye gerek yok) Batman'in bir hayal kırıklığı olmayacak olma ihtimali çok yüksek. Sırf Pattinson'un Batman'i heyecan verici bir şekilde mahvetme fikrini bulması, aslında çıtayı biraz düşürebileceği anlamına geliyor. Oyuncu uzun zamandır Caped Crusader'ı oynamak istiyordu; Artık ona sahip olduğuna göre, muhtemelen işleri kasıtlı olarak alt üst etmeyecektir. Pattinson yaptığı yorumlarına bakılırsa, insanların gerçekten ilgilendiği bu büyük projede yer aldığı için heyecanlı görünüyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı