Bumerang - Yazarkafe
Haber Detayı
07 Ocak 2020 - Salı 17:55 Bu haber 600 kez okundu
 
Berfin Özek Karara Tepkili
Gectiğimiz aylarda yaşanan olayda son dakika alınan haberler can sıkıcı oldu.
- Haberi
Berfin Özek Karara Tepkili

Son dakika Gectiğimiz aylarda yaşanan olayda son dakika alınan haberler can sıkıcı oldu. Olay HATAY iline bağlı İskenderun ilçesinde, yüzüne asit türü sıvı atarak yüzünün bir bölümünün yanmasına yanı sırada sağ gözünü de kaybeden Berfin Özek'in (20) eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik (23), "kasten yaralama" suçundan 13 yıl 6 ay hapis cezası verildi. Adliye önünda çıkış esnasında açıklama yapan Berfin Özek, "Çektiğim acıların karşılığı bu değil" diye düşüncelerini ifade etti.

Dershaneden çıktığı esnada neye uğradığına şaşırdı

Olayın mahali ise İskenderun'un Buluttepe Mahallesi 390 Sokak'ta 15 Ocak'ta gerçekleşmişti. Dershaneden çıkıp evine giderken Berfin Özek'in yolunu kesen eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik tarafından kesildi. Çeltik, yolunu kestiği Berfin Özek'in yüzüne asit sıvı atıp, olay yerinden kaçtı.


İlk müdehale devlet hastanesinde yapılmıştı

Berfin, olay yerine çağırılan sağlık ekipleri tarafından İskenderun Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İlk müdahalesi burda yapılan Berfin buradan da Adana Şehir Hastanesi'ne sevk edildi. Yüz bölgesinde yanıklar oluşan Berfin Özek, aynı zamandada bir gözünü kaybetti. Yanık Ünitesi'nde tedaviye altına alınan Berfin gördüğü uzun tedavinin ardından taburcu edildi, ancak yüzünde ağır yanık izleri kaldı ve hayatına bu şekilde devam edicek. Bodrum'da tedaviye alınan Özek, sağ gözünü de kaybetti, geçirdiği ameliyat ile göz kapakları ve dudağı yeniden yapılan özek in davasında. 'ÖLDÜRME KASTI'NI KALDIRIP, 'KASTEN YARALAMA' TALEP EDİLDİ

Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Etiketler: Berfin, Özek, Karara, Tepkili,
Yorumlar
Haber Yazılımı