Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc
Haber Detayı
01 Temmuz 2020 - Çarşamba 10:34
 
BÖCEK İLAÇLAMASI YAPILINCA BÜTÜN APARTMAN ZEHİRLENDİ
Böcekten muzdariptiler ilaçlama firmasıyla olan oldu
GÜNDEM Haberi
BÖCEK İLAÇLAMASI YAPILINCA BÜTÜN APARTMAN ZEHİRLENDİ

BÖCEK İLAÇLAMASI YAPILINCA BÜTÜN APARTMAN ZEHİRLENDİ

 


Gündemin nabzı, son dakika, internet haberleri, Arnavutköy Merkez Mahallesi Baykan Sokak'ta saat 23.00 civarında meydana gelen olayda, iddiaya göre, yaklaşık 30 kişinin yaşadığı bir binanın bodrum ve iç katlarındaki böceklenmeden kurtulmak için apartmanda yaşayanlardan biri ilaçlama yaptı. Ilaçlamadan sonra böcek ilacından dolayı apartman sakinleri zehirlendi. Olayın bildirilmesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri ve polis gönderildi.

 

 

10 Kişi Etkilendi

 

 

İlk müdahale sağlık ekiplerince olay yerinde yapıldı. Zehirlenenler Arnavutköy Devlet Hastanesi'ne kaldırılıp tedaviye alındı. Zehirlenenlerden biri ise hamile idi.

 

 

POLİS APARTMANI TAHLİYE ETTİ

 

 

Polis, apartmanı tahliye edip, apartmana giriş yapılmamasi için önlem aldı. Apartmanda, Arnavutköy Sağlık Müdürlüğü ve Arnavutköy İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yetkililerinin inceleme yapacağı öğrenildi. 

 

Bir mahalle sakini olayla ilgili şöyle konuştu; "İlaç sıktıktan sonra zehirlenmişler. Kalabalık bir bina, böcek ilacı sıkmışlar," Bir diğer mahalle sakini ise; "Hamile bir kadın vardı. Fenalaşmıştı. Ambulansla götürdüler." dedi. Son dakika haberler arnavutköy istanbul haberleri

Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı