Bumerang - Yazarkafe
Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 22:39 Bu haber 499 kez okundu
 
Bu kadarınada Pes Dedirticek Bir Cinayet
Çok çalışıyorsun deyip öldürdüler.
GÜNDEM Haberi
Bu kadarınada Pes Dedirticek Bir Cinayet

www.gundeminnabzi.com haberler, Maltepe'de bulunan bir otelde temmuz ayında ağır yaralı vaziyette hastaneye kaldırılan ve 5 ay sonra yaşamını yitiren 21 yaşındaki İbrahim Halil Kiraz'ın çok çalıştığı için arkadaşlarıyla anlaşmazlıga düştüğü ve bu durumun tartışmaya dönüşüp bunun sonucunda da arkadaşları tarafından öldürüldüğü anlaşıldı.

 

 

ARALIK AYINDA ÖLDÜ


İstanbul'un Maltepe ilçesi Cevizli Mahallesi, 30 Ağustos caddesinde bulunan otelde 15 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşen olayda otelde işçi olarak çalışan Kiraz, diğer çalışanlar tarafından iş yerinde yerde baygın vaziyette bulundu. Vücudunun çeşitli yerlerinde darp izleri bulunan Halil Kiraz, otel yönetimi tarafından çağırılan ambulans ile özel bir hastanede yoğun bakıma kaldırıldı. Hastanede yoğun bakım ünitesine alınan Halil Kiraz, verdiği yaşam mücadelesine sevk edildiği Şanlıurfa Balıklı Göl Devlet Hastanesinde devam edemedi ve 10 Aralık 2019 tarihinde hayatını kaybetti.POLİS OLAYI DERİNLEMESİNE İNCELEDİ


Asayiş Şb Müd. tarafından Kiraz olayı ile ilgili yürütülen çalışmada ilk önce düşüp ağır yaralandığı tahmin edilen Kiraz'ın daha sonra bir cinayete kurban gittiği tespit edildi. Polis'in yapmış olduğu teknik ve fiziki takibin ardından öldürülen Kiraz'la aynı otelde iş arkadaşları olan Batuhan A., İslam K., Kerem N., Erkal Ç., Ufuk K. gözaltına alındı.

ÖLDÜRÜLME NEDENİ İSE AKILLARA DURGUNLUK VERİCİAsayiş Şube Md. sorgulanan şüphelilerden alınan ifadeye göre İbrahim Halil Kiraz'ın otelde çok çalıştığı için öldürüldüğü ortaya çıktı. Şüphelilerin Kiraz'la daha önce de aynı nedenden tartıştıkları ortaya çıktı. 'Sen çok çalışıp kötü örnek oluyorsun. Patron bizimde senin kadar çalışmamızı istiyor. Biraz az çalış'. Dedikleri ortaya çıktı.  Olay günü de Kirazla aynı nedenden ötürü aralarında tartışma çıktığı, şüphelilerin Kiraz'ı darp ederek ağır yaraladıkları ve sonrasında merdiven boşluğunda bırakarak işlerine döndükleri belirlendi. 5 şüpheli Poliste ki işlemleri bittikten sonra adliyeye sevkleri gerçekleştirilirken, olayın 6. faili olduğu belirlenen Demir Ç.'nin farklı bir suçtan cezaevinde olduğu bildirildi.

Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Etiketler: Bu, kadarınada, Pes, Dedirticek, Bir, Cinayet, çok çalışıyorsun deyip öld
Yorumlar
Haber Yazılımı