Haber Detayı
25 Eylül 2020 - Cuma 12:45
 
Cübbeli Ahmet: Selefilere Ait Dernekler Silahlandı
Cumhuriyet Başsavcılığı birkaç gün önce Ahmet Hoca’yı ifadeye çağırmıştı
GÜNDEM Haberi
Cübbeli Ahmet: Selefilere Ait Dernekler Silahlandı

Cübbeli Ahmet: Selefilere Ait Dernekler Silahlandı

 

 

Gündemin nabzıCübbeli Ahmet: Selefilere Ait Dernekler Silahlandı. Ülkemizde ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak tanınmış Ahmet Mahmut Ünlü, geçtiğimiz hafta davet edildiği bir tv programında Ülkemizde 2000 e yakın selefilere ait derneklerin silahlandığı iddiasında bulunmuştu. Gündemin nabzı.


Cübbeli Ahmet hoca "Bu sahte şeyh gibi nicelerini deşifre ettim" sözleri televizyon programında sarf edince, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı birkaç gün önce Ahmet Hoca’yı ifadeye çağırmıştı.

 


Cübbeli Ahmet: Tarikatlar Takibe Alınmalı


CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın yönetiminde sunulan Tarafsız Bölge televizyon programına, Cübbeli hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü konuk olmuştu. Ülkemizde hali hazırda varlığını sürdüren bazı tarikatların dış mihraklar ile bağlantısının bulunduğunu belirten Cübbeli Ahmet hoca, zaten ABD ile bağlantısı bulunanların ortada belli olduğunu ifade ettmişti. Almanya ve Rusya ile bağlantısı bulunan tarikatların da olduğuna dikkat çeken Cübbeli Ahmet hoca, Ülkemiz istihbarat teşkilatının tarikatları yakın takibe alması gerektiğini belirtti. Bu açıklamaların üzerine ifadeye çağırılan Cübbeli Ahmet hocanın, sabah erken saatlerde İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne gelerek ifade verdiği belirtildi.


Şok Şok Almanya'da Türk'lerin Bulunduğu cafe'ye Silahlı Saldırı


Irak'ta göstericilere silahlı saldırı
Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı