Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc meta name="googlebot" content="indexs, follov" />
Haber Detayı
13 Kasım 2020 - Cuma 21:30
 
Elon Musk'tan Covid-19 testi: Sahte bir durum söz konusu
Ellon Musk'ın yaptığı açıklamalar çok konuşulacak!
DÜNYA Haberi
Elon Musk'tan Covid-19 testi: Sahte bir durum söz konusu

Elon Musk'tan Covid-19 testi: Sahte bir durum söz konusu

 

Gündemin nabzı, Güney Afrika asıllı, uzay şirketi spacex yanı sıra elektrikli otomobil Tesla'nın üreticisi Elon Musk'tan son dönemin kuşkusuz en çok konuşulacak iddiası corona vürüs (Covid-19) testi ile ilgili yaptığı açıklama olacak.

Dünya genelinde elektrikli otomobil üretimi ile öncülük yapan Space ile uzaya alemini ülkelerin devletlerin tek elinden kurtaran Hyperloop projesi ile toplu taşımada radikal reform hedefleyen Elon Mask son dönem duyulan en aykırı isimlerden birisi.
Ellon musk covid aciklamasi
Gümdemin nabzı, milyarder Musk, koronavürüs testleriyle ilgili yaptığı son değerlendirme gündemin nabzına oturdu! Elon Mask testi kendisi için aynı günde 4 defa yaptırdığını 2 testim pozitif 2 testinde negatif çıktığını belirterek "Son derece sahte bir durum söz konusu” dedi.

 

Hem Pozitif Hem Negatif Çıktı

Testleri aynı hastanede, aynı hemşire ve aynı makinada 4 defa denediğini, sonuçların hem pozitif hem negatif çıktığını açıklayan Allen Mask, kişisel Twitter hesabından konu ile ilgili paylaşım yaparak şu ifadelere yer verdi: "Son derece sahte bir durum söz konusu. Bugün Covid-19 için dört defa test edildim. İki test negatif çıktı, ikisi pozitif çıktı. Aynı makine, aynı test, aynı hemşire." 
 

"SALGIN ABARTILIYOR" 

2 ay önce New York Times Sway Podcast canlı program yayınına konuk olarak katılan Ellon Mask, karantinalar ve sokağa çıkma yasağı hakkında, bunlar büyük hata demişti. 

Covid 19 testi sahtemi

Programın ilerleyen saatlerinde ise, kendisinin ve ailesinin yaşları itibarıyla koronavirüsü risk grubunda olmadıklarını söyleyerek koronavirüs aşısını yaptırmayacağını açıklayan Ellon Mask, “Salgının insanları mantıksız hale getirdi" demişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

 
 
 
Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı