Bumerang - Yazarkafe
Haber Detayı
24 Mayıs 2020 - Pazar 14:54 Bu haber 799 kez okundu
 
Epic Games'ten yine ücretsiz oyunlar
Epic Games ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.
TEKNOLOJİ Haberi
Epic Games'ten yine ücretsiz oyunlar

EPİK GAMES'TEN YİNE ÜCRETSİZ OYUNLAR.

 

 


Epic Games ücretsiz oyunlarıyla yine gündemde. GTA 5 ve Civilization VI'yı ücretsiz bir şekilde oyunculara sunan Epic Games'in gelecek haftalarda sunacağı iki oyun da Reddit ile sızdırıldı.
 
 
 


Epic Games ücretsiz oyunlar. Ücretsiz oyunlara rağbet oldukça fazla. Üstelik oyunculara süre kısıtlaması da yok. 219 Tl. olan oyun kısa süreliğine ücretsiz.
 
 
 


Daha önce de GTA 5’i bedava sunan Epic Games, her hafta sürpriz bir oyunu ücretsiz sunuyor. Oyuncular 1 hafta boyunca oyunu ücretsiz olarak alıp, oyunun keyfine ücretsiz varmıştı. Şimdi de oyun platformunun ücretsiz sunacağı oyunlar Reddit ile sızdırıldı.
 
 
 


Epic Games'in ücretsiz oyun takviminde sırada Borderlans The Handsome Colletion olacak. 28 Mayıs’ta saat 18.00’da (TSİ) oyuncularla buluşacak ve paketin Steam‘deki fiyatı 311 Tl. olacak. Bu pakette Borderlands 2, bu oyuna ait DLC ve eklentiler ve Borderlands: The Pre-Sequel mevcut.
 
 
 


Sonrasında ise ARK: Survival Evolded var. En müthiş oyunlardan biri olan ARK: Survival Evolded, Steam’de 77 TL fiyat ile sunulacak. Bu oyun 4 Haziran 18.00’da oyun severlerin karşısına çıkacak.
 
 
 


Bu oyunlar da 1 haftalık süre içerisinde kütüphaneye eklendikten sonra süresiz ve sonsuza dek kullanımda olacak. Epic Games'in oyun dünyasındaki yeri göz doldurmaya devam edecek.
Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Etiketler: Epic Games store, epic games ücretsiz, epic games ücretsiz oyunlar, ARK: Survival Evolded, reddit, GTA5, Civilization VI, Borderlans The Handsome Colletion, Borderlans The Handsome Colletion steam, Borderlans The Handsome Colletion game play, Borderlans T
Yorumlar
Haber Yazılımı