Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc
Haber Detayı
19 Haziran 2020 - Cuma 21:19
 
Epic Games'ten yine ücretsiz oyunlar
Sizin ücretsiz oyununuz hangisi?
TEKNOLOJİ Haberi
Epic Games'ten yine ücretsiz oyunlar

EPİC GAMES'TEN YİNE ÜCRETSİZ OYUNLAR
 Gündemin nabzı araştırdı. Epic Games Gelecek Hafta Hangi Ücretsiz Oyunları Sunacak? Epic Games Store, her hafta oyun severlere yeni ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.
 Oyun severler her hafta Epic Games'in açıklamalarını merakla bekliyorEpic Games gelecek hafta Steam fiyatı 40 TL olan AER – Memories of Old ile Stranger Things 3: The Game'i ücretsiz sunacağını açıkladı.Epic Games, bu hafta oyun severler için Pathway isimli oyunu ücretsiz olarak sundu.Epic Games, yeni oyunları ise 26 Haziran da ücretsiz erişime sunacağını açıkladı. Bu haftaki oyun için ise son ücretsiz kullanım tarihi 25 Haziran 2020 saat 18.00.
 Stranger Things 3: The Game
 Stranger Things 3: The Game: Next Games, BonusXP ve Netflix tarafından geliştirilen bir oyun. Aksiyon, macera ve korku karışımı bu oyunu herkes heyecanla bekliyor.


Epic Games, epic games'ten ücretsiz oyun, Stranger Things 3: The Game, Pathway, AER – Memories of Old, Epic Games Store, ücretsiz oyunlar, ücretsiz pc oyunları, ücretsiz bilgisayar oyunları, haberler, gündemin nabzı, internet haberleri, son dakika, gündem

Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı