Bumerang - Yazarkafe
Haber Detayı
23 Aralık 2019 - Pazartesi 12:17 Bu haber 742 kez okundu
 
Ev Hapsindeki Kedicik Yaseminden Cezaevinden Fotoğraflar
Sahte Mesih organize suç örgütüne yönelik, aralarında örgütün elebaşı Sahte Mesih Oktar'ın da olduğu 167'si tutuklu 226 sanığın yargılandığı davanın 51. duruşmasında hakkında ev hapsi kararı.
- Haberi
Ev Hapsindeki Kedicik Yaseminden Cezaevinden Fotoğraflar

Son dakika gündem haberine göre: Sahte Mesih Oktar organize suç örgütüne yönelik, aralarında örgütün elebaşı Sahte Mesih Oktar'ın da olduğu 167'si tutuklu 226 sanığın yargılandığı davanın 51. duruşmasında hakkında ev hapsi kararı verilen kediciklerden Yasemin Kiriş, sosyal medya hesabından cezaevinden kendisine ait fotoğraflarını paylaştı. 


NEREDE KALACAKLARI MERAK EDİLİYORDU


Sahte Mesih suç örgütü üyelerinin yargılandığı davada ara kararını açıklayan mahkeme 91 sanığın adli kontrol şartıyla tahliye edilmesine karar verilmişti. Tahliye edilen 91 sanık hakkında mahkeme ev hapsi yanısıra yurt dışı yasağına karar vermişti.  Tahliye edilen sanıkların ise nerelerde ev hapsinde tutulacakları merak konusu olmuştu. 


KEDİCİKLERDEN BİRİ SAHALARA HIZLI DÖNDÜNÜŞ YAPTI

 

Tahliye kararı sonrası tüm gözlerin çevrildiği kediciklerlerden biri olan Yasemin Kiriş, ikirişi kırdı ve sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanmaya başladı. Paylaşımlarında Sahte Mesih Adnan Oktar'a övgüler yağdırdığı söylenen Kiriş, cezaevinden fotoğraflarını da paylaşmayıda unutmadı,

 

KALDIKLARI VİLLA HAVA GÖRÜNTÜLERİ

 

Adli kontrolle tahliye edilen minik kediciklerin Kartal'da bir villada toplu halde kaldıkları iddia edildi. Villanın bahçe duvarlarının adeta kale gibi sarılıp kapatıldığı söylenen villa duvarlarının üzeri demir korkuluk ve sarmaşıklarla kapatılırken, dışarıdan bakıldığında beraat ettikleri hapisaneden pek farkının kalmadığı ve villanın içerisinin görünmediği dikkatlerden kaçmadı. Minik Kediciklerin birlikte kaldığı söylenen  villa drone ile havadan görüntülendi.

Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Etiketler: Ev, Hapsindeki, Kedicik, Yaseminden, Cezaevinden, Fotoğraflar, adnan oktar,
Yorumlar
Haber Yazılımı