Reklam, reklam vermek istiyorum
Haber Detayı
15 Ekim 2021 - Cuma 11:19
 
FED Faiz Kararı Ne Zaman?
2021 FED toplantısı ile faiz kararı ne zaman açıklanacak?
EKONOMİ Haberi
FED Faiz Kararı Ne Zaman?

FED Faiz Kararı Ne Zaman?

 

2021 FED toplantısı ile faiz kararı ne zaman açıklanacak?


Gündem FED faiz kararı merakla bekleniyor. ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell'ın yapacağı açıklamadan sonra FED faiz kararının ne zaman açıklanacağı belli olacak.

FED faiz kararı ne zaman? FED faiz kararı toplantısı ekim ayında gerçekleşmeyeceği için toplantı tarihi Kasım ayı olarak düşünülüyor.


FED faiz kararı son zamanlarda pekçok kişi tarafından araştırılırken, belli tarihlerde yapılan ABD merkez bankasının vereceği faiz kararı piyasaları etkilemekte.
 

FED FAİZ TOPLANTISI NE ZAMAN?

 
FED toplantısı bu yıl iki ayrı tarihlerde olması planlanıyor. Bu tarihler ise, ilki 2-3 Kasım ve ikincisi ise 14-15 Aralık 2021 şeklinde olacak. Tüm dünyayı ilgilendiren ekonomik verilerin açıklanacağı bu takvime göre FED faiz kararı toplantısı içinde bulunduğumuz bu ay gerçekleşmeyecek.

FED 2021 PPK KURULU TOPLANTI TARİHLERİ TAKVİMİ

 
FED ekonomik veri ve faiz kararı toplantısı 2-3 Kasım ve ikinci aşama 14-15 Aralık 2021 tarihi şeklinde belirlendi.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bitcoin Miras Olarak Alınabilecek
Kaynak: Editör: Serkan Ç
Etiketler: FED Faiz Kararı Ne Zaman, 2021 FED toplantısı ile faiz kararı ne zaman açıklanacak, FED faiz kararı, Son dakika haberleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı