Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc meta name="googlebot" content="indexs, follov" />
Haber Detayı
06 Ekim 2020 - Salı 07:50
 
Filamingo Köy Nerede, Nasıl Gidilir?
Gündemin nabzı. Flamingo köy nerede? Flamingo köye nasıl gidilir? Çatalcada güzel bir mekan. Köy esintili doğa ile iç içe Flamingo Köy.
GEZİ REHBERİ Haberi
Filamingo Köy Nerede, Nasıl Gidilir?

Flamingo Köy Nerede, Nasıl Gidilir?

 
Flamingo köy, İstanbul'a ortalama 1-1,5 saat uzaklıkta bulunan Çatalca da yer almakta. Temiz hava, sessiz, sakin bir ortam. Hem bir doğal yaşam parkı hem de kahvaltı yapıp yemek yiyebileceğiniz bir mekan. Flamingo Köy adını ise içinde bulunan deredeki Flamingolardan alıyor. 
 
Çocuklarınızla birlikte harika vakit geçireceğiniz bir yer; flamingo, tavus kuşu, kuğu, sülün, ördek, kaz, civciv ve tavukların bulunduğu mini hayvanat bahçesi çocukların gözdesi. Çocuklar için aktivite olarak trambolin de ilgi çekici olmakla beraber pedallı yunus bisikletleri ile dere içinde flamingolar arasında sürüş keyfini deneyimleyebilirsiniz.
Filamingo
 
Flamingo Köy Kahvaltı Ücreti 2020
 
Hafta içi serpme kahvaltı, hafta sonu ise açık büfe kahvaltı seçenekleri ile hizmet veriliyor. Kahvaltı saatleri 09:00 – 14:00 arası. Kahvaltı ücretleri hafta içi serpme kahvaltı kişi başı 90 lira, haftasonu açık büfe kahvaltı ise 110 tl. 0-3 yaş ücretsiz olup, 3 yaş üstü 50 indirimli. Çay ise sınırsız.
 
 
Flamingo Köy Mangal
 
Flamingo köy'de mangal yapma imkanınız da var. Eti buradan temin edebiliyorsunuz. İsterseniz eti onlar pişirip getiriyorlar yada mangalın başına kendinizde geçebiliyorsunuz. Fiyatlar ortalama kişi başı:100-150 tl. civarında.
 
 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 
 
 
Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çndk
Yorumlar
Haber Yazılımı