google-site-verifica
Haber Detayı
27 Mart 2020 - Cuma 09:11 Bu haber 436 kez okundu
 
Flash Türkiye'de Son Hava Durumu
Uzmanlar uyarıyor, Türkiye'yi kötü bir hava dalgası bekliyor.
DÜNYA Haberi
Flash Türkiye'de Son Hava Durumu

Meteoroloji Uyardı! Yarın Akşam Başlıyor. 


Son dakika hava durumu. Meteoroloji uyardı! Yarın akşam başlıyor.


-Son dakika internet haberleri.

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü açıklama yaptı:  Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Yalova'nın hafta sonunda yeni bir yağışlı havanın etkisinde olacağı bildirildi.


    27 Mart Akşam Saatlerinde 


-Güncel haberler. Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü-İstanbul Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi'nden yapılan açıklamada, “Bölgemizin yarın (Cuma 27.03.2020) akşam saatlerinden itibaren Orta Akdeniz üzerinden gelecek yeni bir serin ve yağışlı havanın etkisine gireceğini tahmin ediyoruz. 


-Türkiye hava durumu. Genel olarak sağanak şeklinde olacak yağışların, hafta sonunda bölge genelinde (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Yalova) görüleceği bekleniyor. Halen bölgemizde mevsim normallerinin civarında ilerleyen hava sıcaklıklarının, yağışlı sistemle beraber bölge genelinde 1 ile 3 derece azalacağı tahmin ediliyor. 


-İstanbul’da havanın yarın (Cuma) çok bulutlu olması bekleniyor. Cumartesi ve Pazar günü gün boyu yağışlı geçeceği ve en yüksek hava sıcaklığının 10 derece civarında olacağı tahmin ediliyor." diye bildirdi.


   Düzce'ye Uyarı!


-Son dakika hava durumu. Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Düzce ve bölgenin geneli için serin ve yağışlı hava uyarısında bulundu.


    2 Nisana Kadar Etkili

 

-Son dakika haberleri. İstanbul'da ve Türkiye'de hava durumu. Meteoroloji Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Perşembe akşam saatlerinden itibaren Orta Akdeniz üzerinden  yeni bir serin ve yağışlı hava gelecek ve etkisi altına alacağı tahmin ediliyor. Böylece, bölgede mevsim normallerinde ilerleyen hava sıcaklıkları, yağışlı sistemle beraber hissedilir (4 ile 6 derece arasında) derecede azalacağı düşünülüyor. Düzce’de yağışların Cuma günü ve hafta sonunda sağanak şeklinde ve aralıklarla devam edeceği, yağışlı havaların 26.03.2020 ila 02.04.2020 tarihleri arasında etkisini göstereceği bildirildi.

Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Etiketler: Son dakika, meteoroloji, 1.bölge müdürlüğü, hava durumu, son dakika internet haberkeri, son dakika haberleri, güncel haberler,
Yorumlar
Haber Yazılımı