Reklam, reklam vermek istiyorum
Haber Detayı
24 Ekim 2021 - Pazar 14:24
 
Hamster Coin Geleceği
Hamster Coin Nedir? Nereden alınır? Kimler destekliyor?
EKONOMİ Haberi
Hamster Coin Geleceği

Hamster Coin Geleceği

Gündem İnternet haberleri Yakın zamanda dünyanın en zengini olacağı varsayılan ve dünya teknoloji devi olan Elon Musk, geçtiğimiz aylarda dogecoin'le twiter da attığı twitler ile adından epeyce söz ettirmiş, yanı sıra da dogecoin'in (0.55) patlamasına neden olmuştu.
 

Hamster Coin Nedir?

 
Hamster token, merkeziyetsiz sistem üzerinden çalışan ve Binance Smart Chain (BSC) ağı üzerinde çalışan bir kripto çeşididir. Yayınlanmaya CoinMarketCap üzerinde Eylül 2021 tarihinde başladı. Henüz yeni olan bu tokenin geleceği oldukça parlak görünüyor.
Hamster coin nereden alınır. Tıklayın.


 

HAMSTER COİN twitter

 
Bu sıralar, teknoloji zengini gözünü yeni bir para birimi olan Hamster (HAM) dikmiş durumda. Shibaunı'nin tahtını sallayacağı düşünülen Hamstercoin için, Musk Twitterdan; "hamster has mad skillz" diyerek tüm dünyanın gözünü henüz 1 aylık token olan Hamster'a çevirdi.

Twitter ceosu Jack Dorsey twit atarak hamstercoin'i desteklediğini açıklayan twitinde "Hamstercoin" yazıp hamster resmi paylaşmıştı hemen arkasından ise, Twitter ceo'su Jack'in paylaşımını gören Elon Musk'ta, bir twit atarak " hemster çok sevimli" dedi.

Hamstercoin'in çalışmaları arasında Trus wallet borsasından, 75 milyon hamster coin alan kişiler için her gün düzenli olarak BTC coin hediye edilmekte. Hamstercoin alıp elinde tutan yatırımcılar aynı zamanda BTC de kazanmış olurken Hamstercoin'e olan talepte arttırılmış oluyor.

Yanı sıra geçtiğimiz haftalarda Twiter Ceo'su Jack Dorsey için toplam arzın 10 yakılarak jack için hamsterın önemi vurguladı. Toplam arzın 75'i kilitli tutulurken ileri zamanlarda bu coinlerin kademeli olarak yakılacağıda edinilen bilgiler içerisinde yer almakta. Bu da hamstercoinin fiyat patlaması yaşıyableceği ve shib'i geçebileceği düşüncesini güçlendirmekte.

Ayrıca Hamstercoin ceosu elinde hamster bulunduran yatırımcılar arasında kurra ile belirlenecek bir kişiye, tesla araç hediye edeceğinide duyurdu.

Kendi coin borsasını açacağını duyuran Hamster coin, gerekli alt yapı çalışmalarınıda tamamladığını belirterek yakın zamanda faaliyete geçeceklerini ifade ettiler.

Tanınmış birkaç kripto borsasıyla da görüşmelerini sürdürdüklerini belirten HAM ceo'su özellikle Gate.io ve kucoin borsasında yerini almaya hazırlandıklarına vurgu yaptı.

Arkasında sürekli geliştiren ve yeniliklere açık olan kadroya sahip hamster token geleceğin tokeni olma yönünde hızlı adımlar atıyor. Yazımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. 

Araştıran: Şahin Bağlayan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ekonomik Krize Karşı Alınacak Önlemler
Kaynak: Editör: Serkan Ç
Etiketler: Hamster Coin Geleceği, Hamster Coin nedir, ham, Hamster token, İnternet haberl
Yorumlar
Haber Yazılımı