Haber Detayı
17 Kasım 2021 - Çarşamba 18:34
 
Hamster coin nasıl alınır?
Hamster coin nasıl alabilirim? Metamask ile hamster coin alımı nasıl olur?
EKONOMİ Haberi
Hamster coin nasıl alınır?

Hamster coin nasıl alınır?

 

Hamster coin nasıl alabilirim?

 

Hamster coin nedir?

 

Gündem, Kripto paraların piyasaya çıkmasının üstünden henüz çok gecmemişken adını bile ezberlemekte zorlandığımız şaka paraları piayasalarda yerini almaya başladı ve öyleki bir tanesi -shiba uni- gibi, hatrı sayılır büyüklükteki kripto paralarla yarışır hale geldi. Şaka paraları herhangi bir yatırım ya da üretim çözüm ağında yer almayıp aksine, arz talep ile fiyatı büyümekte olan şaka amaçlı çıkmış paralardır. Dex piyasası ya da borsası diye bildiğimiz merkezi olmayan borsalarda satışa ve tanıtıma sunulan bir sürü şaka parası bulunmakta. Hamster coinde bu anlamda çıkarılmış ve bu piyasalarda satışa sunulmuş şaka parasıdır. Son dönemde adını sıklıkla duyduğumuz Ellon Musk tarafından fitili ateşlenmiş aynı zamanda Twitter seo'su Jack Dorsey de Twitt atarak Hamster'ı üstü kapalı desteklediğini göstermiştir.

 

 

Hamster coin nasıl alabilirim?

 

 

Hamsterın satıldığı merkeziyetsiz borsaların başında, Pancakeswap yer almaktadır. Ürününüzü buradan online cüzdaninızı abağlayarak satın alabilirsiniz.

 

Öncelikle, Trustwallet ya da Metamask gibi sanal cüzdanlar edinmelisiniz. Bir sanal cüzdaninız var ise, örneğin Metamask gibi yapmanız gereken işlemler sırasıyla ;


1) Metamask'a giriş yapın,

Metamask


2) Sol üst köşedeki 3'lü çizgilere tıklayın,

Metamask kullanımı3) Açılan pencerede Browser tıklayın

Metamask kullanimi4) Search kısmına https://pancakeswap.finance adresini yazın ve giriş yapin.
 

5) Açılan sitede sağ üst kösede connet walet ya da cüzdanınızı bağlayını tıklayın.

Cüzdan bağlama

Çıkan sayfadan Metamask seçin

 

7) Artık MetaMask cüzdaninızı https://pancakeswap.finance a bağladınız. Buradan istediğiniz tokeni alabileceğiniz gibi Hamstercoini alabilirsiniz. Ekranda biraz aşağı doğru inin ve Takas yap ya da Trade now tıklayın.

Trade now8) Gelen sayfada üst kısımda bnb seçin ve bir miktar bnb birimi girin sonrasında, alt kısımda almak istediginiz (takas) ürünü (Hamstercoin) seçin ve comfirum tıklayın.

Hamstercoin nasıl alınır

 Sonrasında seçenekleri onaylayarak gittiğinizde, ürününüzü satın almış ve tokeninizi MetaMask'a göndermiş oluyorsunuz.EĞER HAMSTER BULAMIYORSANIZ

1) bscscan adresine gidin

Bscscan2) Çıkan adresde arama yerine Hamster yazıyoruz

Hamstercoin3) Resimdeki Hamsterı seçin

Hamstercoin4) Açılan sayfada resimde gösterdiğim yerdeki tiki tıklayın ve doğrulama adresini otomatik kopyalayın.5) Metamask'a girin ve import tokeni tıklayın

Metamask import ne işe yarar6) Açılan sayfada adres kısmına kopyaladığınız doğrulama adresini yapıştırın. Diğer kısımların otomatik dolması gerekiyor. Arkasından import tıklayın ve bitti.

Hamstercoin import etmek


Yatırım tavsiyesi değildir!!!


Bscscan adresi : TIKLAYIN


 

Pancakeswap adrsi: TIKLAYIN
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Hamster coin nedir?
 

Kaynak: Editör: Serkan Ç
Etiketler: Gündem, hamster, hamster coin nasıl alınır, metamask, pancakeswap, hamster c
Yorumlar
Haber Yazılımı