Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc meta name="googlebot" content="indexs, follov" />
Reklam, reklam vermek istiyorum
Haber Detayı
14 Mart 2021 - Pazar 08:21
 
Hayalet Kuşu. Ürpertici Sesiyle Kameralara Yakalandı!
Görüntüsü İle Hayrete Düşüren Hayalet Kuşunun Bir De Sesini Dinleyin
GÜNDEM Haberi
Hayalet Kuşu. Ürpertici Sesiyle Kameralara Yakalandı!

Hayalet Kuşu. Ürpertici Sesiyle Kameralara Yakalandı!

 

Son dakika haberleri. Kolombiya'da hayalet kuşu görüntülendi. Bu anları görüntüleyen kişi; "Önce onu çitin bir parçası sandım ama çığlık atıp göz göze geldiğimizde oldukça korktum.'' dedi.
 

Hayalet Kuşu Sesi

 


Bölgedekiler kuşun sesinin duyulduğunu ama kendisinin en son 15 yıl önce görüldüğünü belirttiler.HAYALET KUŞUNUN SESSİNİ DİNLEYİN


Kolombiya Magdalena'da Hayalet kuşu kameralara yansıdı. Hayalet kuşu (Urutau) adı verilen kuş, çitlerin bulunduğu yerde tahta kütüğe tünemiş halde görüntülendi.

Yürüyüş yaptığı sırada gördüğü şeyin önce tahta bir sopa olduğunu düşünen kişi, kuşun kendisine bakıp hareket ettiğini görünce önce korkuğunu söyledi.

Hayalet Kuşu görüntüleyen kişi; ''Tamamen hareketsiz duruyor, öne doğru bakıyor, ancak ona yaklaştığımda başını hafifçe hareket ettiriyordu. Göz göze geldiğimiz an ve çığlık attığı an korkunçtu.'' dedi.

Kuşun fotoğraflarını çeken kişi, ''yaklaştığımda elimi kaldırdım ve o da ağzını açtı. O yoldan çok defa geçtim ama bunu daha önce görmemiştim. Orada yaşayanlar çığlığını duyuyormuş ama kendisini en son 15 yıl önce gören olmuş.'' diye konuştu.

Sosyal medyada kuşun fotoğraflarını paylaşan kişiye birçok kişi yorum yaptı. Yorum yapanlardan biri, ''gözleri vücuduna uymuyor ve kurbağa ağzı varmış gibi görünüyor, çok korkunç.'' diye yazdı.

Yetkililer Hayalet kuşu için; ''Çoğunlukla geceleri görülür, çığlıklarıyla bilinirler. Bir baykuşa benzeyen ancak akraba olmayan, iyi kamufle olan ve gündüz pek görülmeyen bir kuştur' dedi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cenneti Gösteren Bilgisayar Antikythera'nın Sırrı Çözüldü!

Elmastan Daha Değerli

İlk Uzay Oteli Açılıyor

Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı