Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc meta name="googlebot" content="indexs, follov" />
Reklam, reklam vermek istiyorum
Haber Detayı
20 Eylül 2020 - Pazar 08:59
 
Hediye dizüstü bilgisayar başvurusu nasıl yapılır
Acun Ilıcalı beklenen açıklama geldi: Muhtaç öğrencilere laptop hediye edilecek! Hediye dizüstü bilgisayar başvurusu nasıl yapılır?
EĞİTİM Haberi
Hediye dizüstü bilgisayar başvurusu nasıl yapılır

Hediye dizüstü bilgisayar başvurusu nasıl yapılır?
 

Gündemin nabzı. Hediye dizüstü bilgisayar başvurusu nasıl yapılır? Son dönemde yaşadığımız virüs salgını sebebiyle okullar yeni bir döneme girerek uzaktan eğitime geçiş yaptı. Uzak eğitimi desteklemek amacıyla güzel bir hamlede Ilıcalı'dan geldi. Geçtiğimiz günlerde Ilıcalı dizüstü bilgisayar kampanyası başlattığını sosyal medya üzerinden sevenleriyle paylaştı. Gündemin nabzı, Ilıcalı evinde bilgisayarı olmayan öğrencilerin uzaktan eğitime katılamayacağından dolayı, derslerinden geri kalmamaları için laptop kampanyası başlattığını duyurdu. Laptop ihtiyacı olan öğrenciler adına düzenlenecek kampanyanın pazar akşamı olacağı belirtildi. Düzenlenecek bu kampanyanın akabinde elde edilen bilgisayarlar ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılacak.

 

ACUN ILICALI LAPTOP KAMPANYASI NE ZAMAN?

Uzaktan eğitim derslerini evinde bilgisayarı olan öğrenciler Online olarak takip edebilir Ken eşit imkanlara sahip olmayan öğrenciler evde derslerini takip edemediği belirtilmişti.

Ilıcalı uzaktan eğitime destek vermek istediğini Twitter üzerinden duyurarak eğitimde bir nebze fırsat eşitliğini oluşturmak istediğini belirten bir yazı paylaşmıştı "Dizüstü bilgisayarı olmadığı için uzaktan eğitimde büyük zorluk çeken kardeşlerimiz var. Bu durum hepimizi çok üzüyor." ifadelerine yer vermişti.


Hediye bilgisayar

Acun Ilıcalı laptop kampanyasının ne zaman yapılacağına ilişkin ise şu paylaşımı yaptı:

"Kardeşlerimizin eğitimden mahrum kalmamaları için pazar akşamı TV8'de büyük bir kampanya düzenliyoruz. Hep beraber onları desteklemek için elimizden geleni yapalım" dedi.
 

Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı