google-site-verifica
Haber Detayı
26 Mart 2020 - Perşembe 20:57 Bu haber 782 kez okundu
 
HUAWEİ WATCH GT2E HAKKINDA MERAK EDİLENLER
Huawei son dönemlerde giyilebilir teknoloji alanında attığı adımlar ile ön plana çıkmaya devam ediyor
TEKNOLOJİ Haberi
HUAWEİ WATCH GT2E HAKKINDA MERAK EDİLENLER

HUAWEİ WATCH GT2E HAKKINDA MERAK EDİLENLER

 
 
Huawei son dönemlerde giyilebilir teknoloji alanında attığı adımlar ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Ses getiren Huawei Watch GT2 akıllı saatinden sonra şimdi de Huawei Watch GT2E versiyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Teknoloji severler tarafından dikkatle takip edilen Huawei yeni akıllı saatini P40 seri telefonları birlikte tanıtıma sunacak. 
 
Giyilebilir teknolojinin yanı sıra amiral telefonları ile de dikkatleri üzerine çeken Huawei adından çok bahsettiren P40 serisi telefonları ile birlikte giyilebilir teknoloji ürünü olan Watch GT2E ürününü de tanıtacak. 
 
Tanıtımın lansmanı dünya genelinde etki alanı olan Koronavirüs nedeni ile çevrimçi olarak gerçekleştirilecek. Lansman tarihi ise 26 Mart olarak açıklandı! 
 
 

Huawei Watch GT2E Özellikleri

 
 
Giyilebilir teknoloji ürünlerinin geçirdiği ilerlemeyi daha iyi anlamak için bu ürünü incelemeniz yeterli olacaktır. Huawei Watch hakkında verilen bilgilere göre saatin tam 16 MB RAM’i olacak ve depolama alanı 4 Gb olarak piyasaya sürülecek. 
 
Watch GT2E görüntüsü ile Huawei tarafından üretilen Watch GT2 model akıllı saate benziyor. Ekranın boyutu GT2 ile aynı. 1.39 inç büyüklükte ebat ile geliyor. GT2E akıllı saatin çözünürlüğü de 454’e 454 piksel çözünürlüğünde. 
 
Çok merak edilenlerden bir diğeri de akıllı saatin pil gücü olmakta. Watch GT2 bataryasında olduğu gibi GT2E’nin bataryasının da 14 gün şarj gerektirmeden kullanılabilecek kapasiteye sahip 455 mAh olduğu söyleniyor.  
 
 

Huawei Watch GT2E Fiyatı

 
 
Saatin lansman tarihinin gelmesi ile birlikte satın almak isteyenler tarafından çok sorulan sorunun cevabı da geldi. Huawei Watch GT2E fiyatı nedir? Huawei Watch GT2E Ne Kadar?  Huawei Watch GT2E fiyatının 200 Euro civarında olacağı biliniyor. Avrupa’da 200 Euro fiyat biçilen giyilebilir teknoloji ürünü Huawei Watch GT2E akıllı saat Türkiye’de yaklaşık 1450 Türk Lirası + vergi ile satılacağı tahmin ediliyor. 
 
Online olarak yapılacak olan lansman sonunda amiral serisi P40 ve giyilebilir teknoloji ürünü olan akıllı saat GT2E hakkında çok daha fazla bilgi gün yüzüne çıkacak. Daha detaylı bilgi ve ürünlerin özellikleri için takipte kalın. 
Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Etiketler: Huawei Watch GT2E Özellikleri, huawei, huawei son telefonu, huawei fp, huawei ucuz telefonu, huawei en pahallı telefonu, Watch GT2E görüntüsü, Huawei Watch GT2E Fiyatı, watch, gt2e, watch gt2e,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
HUAWEİ WATCH GT2E HAKKINDA MERAK EDİLENLER
HUAWEİ WATCH GT2E HAKKINDA MERAK EDİLENLER
Yorumlar
Haber Yazılımı