Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc
Reklam, reklam vermek istiyorum
Haber Detayı
07 Mayıs 2020 - Perşembe 12:23
 
Karslı İş Adamından Gururlandıran Davranış
Paylaşmak güzeldir.
EKONOMİ Haberi
Karslı İş Adamından Gururlandıran Davranış

Karslı İş Adamı Sezgin Baran Korkmaz'dan Ekonomiye Destek

 

 

Karslı iş adamı Sezgin Baran Korkmaz kars'ın Sarıkamışlı ilçesindeki çiftçilere 24 ton ücretsiz gübre dağıttı. Karslı iş insanı Korkmaz şunları ifade etti, "Anadolu'nun Bereketli Toprakları Yeniden Filizlensin" sloganıyla Sarıkamış Ziraat Odası Başkanlığına ihtiyaç sahibi çiftçiler için ücretsiz 24 ton gübre gönderdi. Sarıkamış Ziraat Odası Başkanı Nesim Gök, yaptığı açıklamada bu zor günlerde çiftçilere yapılan destek için teşekkür ederek, şunları söyledi:"

 

 

Ziraat Odasından Açıklama

 

 

Karslı iş adamımız Korkmaz, Sarıkamış ilçesine, toplam 24 ton gübre gönderdi. Ziraat odası olarak bizler de organik 24 ton gübreyi çiftçi kayıt sistemi üzerinden çiftçilerimizle paylaştık. Bu paylaşımı yaparken Sarıkamış Kaymakamlığı Vefa Sosyal Grubu bilgileri dahilin de birlikte çalışarak listeleri düzenledik. Şu anda çiftçilerimize ücretsiz gübrelerin dağıtımına başladık. İş adamı Sezgin Baran Korkmaz beye 4 bin çifti adına teşekkür ederim" diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Gönderilen bu yardım  kimler tarafından dağıtılıyor

 

 

Gönderilen bu gübreler Sarıkamış Kaymakamlığı'na bağlı Vefa Sosyal Destek Grubu ve Sarıkamış Ziraat Odası çalışanları ile ÇKS kayıtlı Sarıkamış'a bağlı 55 köyde ve 7 mahalle de çiftçilere dağıtıldı. 

Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı