Haber Detayı
15 Kasım 2020 - Pazar 12:02
 
Kestiği ağaçtaki figür Trabzonlu vatandaşı şaşkına uğrattı!
"İlk gördüğümde bir korku hissettim."
GÜNDEM Haberi
Kestiği ağaçtaki figür Trabzonlu vatandaşı şaşkına uğrattı!

Kestiği ağaçtaki figür Trabzonlu vatandaşı şaşkına uğrattı!

 

Gündemin nabzı. Son dakika, Kestiği ağaçtaki figür Trabzonlu vatandaşı şaşkına uğrattı! Trabzon Sürmene'de yaşayan Şeref Akyasan, bir ağaç kesti ve ağacın gövdesinde insan yüzüne benzeyen bir şekil gördüğünü iddia etti. Akyasan, "İlk gördüğümde bir korku hissettim, evimde saklıyorum" diye konuştu.
 

Kestiği Ağaçta İnsan Yüzü Figürü Gördü

 
Sürmene ilçesinde yaşayan Şeref Akyasan, kışlık odun için evinin bahçesindeki ağacı kesti. İddiasına göre, ağacın gövdesinde insan yüzüne benzeyen bir şekil gördü ve Akyasan zaman geçtikçe figürün kaybolduğunu söylüyor.

Şeref Akyasan, "Kışlık odun yapmak için bahçemdeki ağacı kesiyordum. Tam baltayı vuracağım zaman üzerinde resim gördüm. Telefonumun kamerasıyla fotoğrafını çektim. Fotoğrafta baktığımda insana benzettim. Böyle bir şey daha önce hiç görmedim. Hayalet gibi bir şeye benzettim. İlk gördüğümde bir korku hissettim, evimde saklıyorum. Fotoğrafa baktığımda iki gözü de sol tarafa bakıyordu. Bir gözü epey büyük, diğer gözü küçük. Dişleri belli oluyordu. Her şeyiyle insana benziyordu. Zamanla özelliğini kaybetti. Şu an gözleri ve burnu belli oluyor. Çektiğim fotoğrafı sosyal medyada paylaştım. Çoğu kişi insana ve hayvana benzetti" diye ifade etti.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 
Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı