Haber Detayı
04 Haziran 2022 - Cumartesi 09:01
 
Konya'da İlginç Hava Olayları
Son zamanlarda yaşanan ilginç hava olaylarının sebebi nedir?
GÜNDEM Haberi
Konya'da İlginç Hava Olayları

Konya'da İlginç Hava Olayları

 

Gündem Son dakika internet haberleri. İlginç bilgiler. İlginç hava olayları. Son günlerde sosyal medyadan olduğu kadar herkesin kullandığı, video sitesi Youtube'da da ilginç bilgiler başlığı altında paylaşıldığı ilginç hava olayları bazı bilimsel deneylerin yapıldığına işaret midir?

Araştırmalar ve bu alanda Prof. Ünvanı taşıyan bazı araştırmacı yazarların paylaştığı bilgiler, konuyu anlayan, takip eden insanları iliklerine kadar rahatsız ediyor. Bu alanda yapılmış bazı araştırmalar ise, 1980 yılında Amerika'nın Georgia eyaletinde kimin yada neden diktirdiği neredeyse 2018 yılına kadar gizemini taşıyan Guidestone taşı üzerinedir. Taşın üzerinde, 8 antik 4 modern değişik dilde, gelecek zaman içerisinde yapılması gereken 10 yönerge bulunmakta. Bunların içerisinde en dikkat çeken ve can alıcı alan üç madde ise, insan nufusunu azaltmak, cinsiyetsiz bir anlayış taşıyan toplum oluşturmak ve din kavramını ortadan kaldırmak var.
Bu konuyu destekler nitelikte olan ve yakın zamanda öğrendiğimiz, Korona virüsü'nün de insan nüfusunu azaltma yönünde kullanılan, yapay bir  virüs olduğu yönündeki ilginç ve korkutan haberlerin arasında yer almasıdır. Yapılan aşılamaların çoğunun ani kalp krizi  bazılarınin ise, ileri safhalarda kanser  yaptığı bazı Profesörler tarafından sosyal medyada sürekli dillendirilmekte.

Bill Gates'te hiç boş durmadan her büyük virüsten önce açıklamalarda bulunup, okları kendi üstüne çekmeyi başarıyor. Hatta bundan birkaç ay önce Bill Gates'in çıkıp Korona virüsün devede kulak olduğu ve yakın zamanda dünyayı saracak bir çiçek hastalığının, dünya nüfusunun yarısını silip süpürecegini açıklaması bu işin cabası oldu.

Pekiyi bu 5g 6g ve 7g teknolojisi için ne demeli? Dünyayı çepe çevre sarması planlanan baz istasyonları, Starlink uydu projeleri vb. uygulamalar yanı sıra eş zamanlı insanların çiplenerek bu uydu ve baz istasyonları gibi araçlarla kontrolunün sağlanmasının istenmesi, sanki konuya tüy diken son nokta gibi.

Konumuza yakın olduğunu düşündüğüm isminide neredeyse herkesin bildiği bir araştırmacı diyor ki eşyayı kontrol etmek isteyen bu yapı insanı kontrol etmek istemez mi? Hakkı yenilir yutulur gibi değil hani. Pekiyi bizi kontrol edip ne yapacaklar yada neyi hedefliyorlar?
İnsan nüfusu her yıl kendini katlayarak devam etmekte. 2030 yılında bu durumun içinden çıkılmaz bir hal alacağı ön görülüyor. Yiyecek yetersizliği, hatta buyük bir kıtlık, su savaşları, kontrolsüz arttığı düşünülen bu nüfusun iç kargaşası, iç savaşlar vs. vs. diye devam eden bir sürü teori. Tam da burada insan nüfusunu düşürüp kontrol edilebilir oranda sayıya sahip, insan iş gücü. Yani boyun eğen, sorgulamayan, işçi insanlar teorisi devreye giriyor. Kimler yönetecek sorusunun cevabı ise, bizim bildiğimiz, gün yüzündeki bir kaç aile olmayabilir. Sonuç itibari ile bunların hükümetler olmayacağı ve tek dünya ve tek yönetim anlayışı olan, karanlık ve kapalı kapılar ardındaki yönetim ve ciddi güç sahibi oluşumlar olma ihtimali yüksek görünüyor. Benim anladığım kadarıyla, bu videoda da görüntülenen bulutların normal bir hava tahmin aracından çıkmadığıdır. Çünkü takip ederseniz bir hava ölçüm aracının arkasında böylesine bir uzunlukta iz oluşmamakta ve uzun süre gök yüzünde kalmamaktadır. Etrafındaki bulut parcalarındanın da düzensiz etrafa yayılmasından da anlaşılacağı gibi normal seyrinde bir bulut kümesi değiller. Pekiyi Konya Çumra'da gerçekleşen bu görüntüler, sizce neyin görüntüsü? Nasıl bir çalışma yapılıyor. Gizli mi, açık bir çalışma mı? Yorum yapmayı unutmayın...


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Guidestones anıtı
 
Kaynak: Editör: Serkan Ç
Etiketler: İlginç hava olayları, ilginç bilgiler, son dakika internet haberleri, günde
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı