Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 14:24
 
Köpekler adamı parçalayarak öldürdü.
Sayılgan'ın Kendi Baktığı Köpekler.
GÜNDEM Haberi
Köpekler adamı parçalayarak öldürdü.

Son dakika gündemin nabzı haberler, Adana Seyhan'da Hatip Sayılgan, portakal bahçesini kontrol etmeye gitti. İddiaya göre akşam olmasına rağmen dönmeyince yakınları merak edip telefonla aradı fakat Sayılgan, telefonunu açmayınca, bu sefer yakınları kontrol etmek için traktör ile portakal bahçesine gitti.

 

Acı gerçekle bahçede karşılaştı.

Sayılgan'ın yeğeni Mehmet Ali Baysal, portakal bahçesinde dayısına seslendi fakat cevap alamadı. Daha sonra köpek havlamalarını fark edip, sesin geldiği yere giden Baysal, 3 köpeğin dayısının üzerinde iki köpeğinse başında beklediğini gördü.

 

Köpekler bu kere Baysala saldırı

 

Bu kez köpekler Baysal'ı fark etti ve saldırdı. Bunun üzerine Baysal, av tüfeği ile köpeklere ateş etti. Birini öldürdü. Dayısının köpeklerin saldırısına uğradığını anlayan Baysal, olayı polise ve 112 ye bildirdi. Olay yerine sevk edilen sağlık ekibi Sayılgan'ın hayatını kaybettiği belirlendi. 

 

Kendi elleriyle büyütmüş

 

Sayılgan'ın Kendi Baktığı Köpekler. Sayılgan'ın, kendini parçalayan köpeklere hamile oldukları dönemde beslemiş, baktığı köpekler yavruladığında onların yavrularına da bakmış. Sayılgan'ın cesedi adli tıp morguna kaldırılırken, polisin soruşturması devam ediyor.

 

Dev timsah kendisini besleyen kadını yedi. TIKLAYIN

Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı