google-site-verifica
Haber Detayı
20 Mart 2020 - Cuma 08:58 Bu haber 600 kez okundu
 
Korona Virüsü Enfekte ve Ölü Sayısı Tekrar Artış Gösterdi!
Corona virüsü son dakika. Sağlık Bakanı Koca, korona virüsü'nden enfekte ve ölüm sayısının bu gün itibari ile arttığını belirtti.
SAĞLIK Haberi
Korona Virüsü Enfekte ve Ölü Sayısı Tekrar Artış Gösterdi!

KORONAVİRÜS'TEN ÖLENLERİN SAYISI 4'E YÜKSELİRKEN , ENFEKTE OLANLARIN SAYISIDA ARTTI!

Koronavirüs Türkiye son dakika. Bakan Koca açıklamasına göre: Korona virüsünden can kaybı 4'e yükseldi. www.gundeminnabzi.com

Corona virüsü son dakika. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüsü salgınında hayatını kaybedenlerin sayısının 4’e yükseldiğini belirtti.

 

02.44 / 21 Mart 2020 Son dakika Fahrettin Koca Açıkladı

 

 

Korona Virüsü Son dakika: Bakan Fahrettin Koca'dan resmi açıklama geldi: Ölü sayısı 9'a ve toplam vaka sayısı da 670'e yükseldi, dedi.

Corona virüs ile ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan son dakika açıklama geldi. Bakan Koca yaptığı açıklamada, "Son 24 saatte 3656 ŞÜPHELİYE TEST yapıldı. "311’i POZİTİF ÇIKTIBöylece Hasta sayımız 670’e ulaşmış oldu. Yaşlı ve direnci zayıf 5 HASTAMIZI daha önce KAYBETTİK. Son 24 saatle birlikte Bugüne dek toplam 9 can kaybımız var. Üzülerek belirtmek gerkir Tamamı yaşlılarımızdan oluşmakta.

 


Yaşlılarımızı koruyalım.

 


MÜCADELEMİZDE BİR AN BİLE ESNEKLİK GÖSTERMEYELİM." ifadelerine yer verdi.

 

 

ENFEKTE SAYISI 359

 

 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Corona virüsü salgınına dair son bilgileri kamuoyuyla paylaşıp, vaka sayısının 359’a çıktığını söyledi.
 
Son dakika Corona virüsü Türkiye. Bakan Koca ilaveten, Türkiye’de Korona virüsten yaşamını yitirenlerin sayısının 4’e ulaştığını açıkladı.

 

Son dakika. Bakan Koca 85 yaşında bir bayan hastanın yaşamını yitirdiğini belirterek, “Son 24 saatte yapılan 1.981 testten 168’i pozitif çıktı. 191 olan hasta sayımız 359’a yükseldi. Hastalarımızdan 85 yaşındaki bir hanımefendiyi kaybettik” diye ifade etti.

 

FAHRETTİN KOCA'NIN PAYLAŞIMI

 

 

"Son 24 saatte yapılan 1.981 testten168’İ pozitif çıktı. 191 olan hasta sayımız 359’a ulaştı. Hastalarımızdan 85 yaşındaki bir hanımefendiyi kaybettik. Daha önce vefat eden bir hasta COVID-19 olarak değerlendirildi. Toplam kaybımız maalesef 4 oldu. Acımız arttı ama başaracağız"

 

 

Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Etiketler: Korona, Virüsü, Enfekte, ve, Ölü, Sayısı, Tekrar, Artış, Gösterdi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı