Haber Detayı
21 Mart 2020 - Cumartesi 07:01 Bu haber 711 kez okundu
 
Korona Virüsünden Ölümler Devam Ediyor!
Enfekte sayısı ve Ölüm oranı katlanarak devam ediyor!
SAĞLIK Haberi
Korona Virüsünden Ölümler Devam Ediyor!

20.03.2020 TÜRKİYE'DE KORONA VİRÜSÜ'NDEN ÖLENLERİN VE HASTALIK BULAŞANLARIN SAYISI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR! İŞTE YENİ SAYI! 


Son dakika corona virüsü Türkiye Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter'dan açıklama yapıp yeni sayıları verdi: 20 Mart ölü ve enfekte resmi sayısı! 

 


Türkiye'de Corona Virüsü ölü sayısı kaça yükseldi, kaç kişiye bulaştı?

 

 

Çin'de başlayıp, dünyanın birçok ülkesine sıçradıktan sonra Türkiye'ye de ulaşan Corona Virüsü ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Vatandaşlar, ülkemizde çıkan virüsün hangi ilde görüldüğünü, kaç kişinin öldüğünü ve kaç kişiye bulaştığını araştırıyor. 

Son dakika korona virüsü Türkiye. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca her gün yeni bir açıklama yapıyor. İşte 20 Mart 2020 corona virüsünden ölen ve korona virüsü bulaşanların sayısı. 


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Corona Virüsü ile ilgili son dakika açıklaması yaptı. Türkiye'de Corona Virüs vaka ve ölü sayısı merak ediliyor. Peki Korona Virüsü Türkiye'de kaç kişiye bulaştı? Bakan Koca açıkladı: Corona Virüsü hangi ilde (şehirde) var?

 

 

TÜRKİYE'DE VAKA VE ÖLÜ SAYISI KAÇ OLDU? (20 MART 2020)

 


İŞTE Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan açıklama:

 


"Son 24 saatte 3656 şüpheliye test yapıldı. 311’i pozitif çıktı. Hasta sayımız ise 670’e yükseldi. Yaşlı ve direnci zayıf 5 hastamızı kaybettik. Bugüne dek toplam 9 can kaybımız var. Tamamı yaşlılarımızdan. Yaşlılarımızı koruyalım. Mücadelemizde esneklik göstermeyelim. 

 


SAĞLIK BAKANI: 9 ÖLÜ

 


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Korona virüsün'den ölü sayısının 9'a yükseldiğini açıkladı.

Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı