Haber Detayı
30 Mart 2020 - Pazartesi 20:33 Bu haber 428 kez okundu
 
Koronavirüste Beklenmeyen Ölüm Haberi!!!
'Virüs sadece yaşlıları öldürüyor.' düşüncesini değiştiren ölüm!
GÜNDEM Haberi
Koronavirüste Beklenmeyen Ölüm Haberi!!!

Koronavirüste Beklenmeyen Ölüm Haberi!!! 

 
Koronavirüs haberleri insanlar tarafından araştırılmaya devam ederken, 'Virüs sadece yaşlıları öldürüyor' düşüncesini çürüten bir ölüm haberi geldi. 16 yaşındaki lise öğrencisi, koronavirüs salgınında yaşamını yitirdi. Üstelik genç kızın yakın çevresi, kızın hiçbir kronik rahatsızlığı bulunmadığını söyledi. 
 
 
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının Avrupa'da en yaygın görüldüğü ülkelerden biri olan Fransa'da, daha önce hiçbir hastalığı olmayan 16 yaşındaki bir kız, Covid-19'a bağlı solunum yetmezliğinden yaşamını yitirdi. 
 

Julie'nin Annesi Sabine Konuştu

 
Corona virüs (Covid-19) un genç kurbanı Julie'nin annesi Sabine, herşeyin hafif bir öksürük ile başladığını ve şuruplarla onu tedavi etmeye çalıştıklarını söyledi.
 
 

Sonrasında Yaşananlar İse Şöyle Gelişmiş

 
 
"Cumartesi günü kızımın nefes alıp vermekte zorlandığını fark ettik. Pazartesi günü de balgamlı öksürük başlayınca aile doktorumuza gittik. Pratisyen doktor daha kapsamlı testler için bizi hastaneye gönderdi. O akşamdan itibaren her şey çok hızlı bir şekilde gelişti. Kızım Paris'teki Necker çocuk hastanesine transfer edildi. Salı günü yapılan Kovid-19 testi pozitif çıktı, durumu da gittikçe kötüleşiyordu. Julie suni solunum cihaz desteğiyle nefes alıp veriyordu. Fakat perşembe akşamı beni aradıklarında, hastaneye yetişemeden kızımı kaybettim."
Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Etiketler: 16 yaşında coronadan ölen julie, coronavirüsü gençleride öldürüyor, coronavirüs türkiye, koronavirüs haberleri, son dakika korona virüsü haberleri, gündemin nabzı,
Yorumlar
Haber Yazılımı