Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc meta name="googlebot" content="indexs, follov" />
Haber Detayı
05 Haziran 2020 - Cuma 16:16
 
PUPG Mobile Ücretsiz Mi Oldu?
TEKNOLOJİ Haberi
PUPG Mobile  Ücretsiz Mi Oldu?

PUBG ücretsiz oldu! Oynama fırsatı kaçırma

   


Gündemin nabzı Telefon üzerinden oynanabilen PUBG Mobile ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunuluyor olsa da, PC (Bilgisayar) sürümünü satın almanız gerekiyor. Son dönemin artan ve popilerleşen ücretsiz oyun kampanyaları Steam‘in de oyunları ücretsiz hale getirmesini ya da kısa bir süreliğine ücretsiz oynama imkanı sunmasına sebep oldu. PUBG mobile ile bu kervana bir yenisi daha eklenmiş oldu.

2020 8 Haziran tarihine kadar geçerli olacak bu fırsattan yararlanmak için Steam hesabınıza oyunu eklemeniz ücretsiz bir şekilde oynamanız için yeterli olacak. Tabi, oyunu 8 Haziran’dan sonra oynamaya devam edebilmek için satın almanız gerektiğini de belirtmekte fayda var. Kısacasıoyun tamamen ücretsiz değil.www.gundeminnabzi.com
 PUBG'nin ücretsiz oynanabilecek tarihleri

 


Yukarıda da belirttiğimiz koşullarda PUBG ücretsiz olarak oyuncular tarafından oynanabilecek. Bu sevindiren bilgiye ek olarak, oyuncuları sevindiren gelişmeyle birlikte oyunu fiyatında da indirim yapılacak.

 


PUBG ücretsiz oldu! Ücretsiz süre olan 3 günü kaçırma

 


PUBG’yi belirli bir süre ücretsiz hale getirmekle sınırlı kalmayan Steam aynı zamanda satın almak isteyenlere de güzel bir fırsat sunuyor. Piyasa fiyatı 87 TL olan PUBG’ye yüzde 50 indirim ile 43,50 TL karşılığında sahip olmak artık mümkün.
Pupg ücretsiz mi


PUBG bilgisayar sürümünü satın almak istemeyenler belirli süredir Android için simulatör yazılımlarını kullanarak PUBG Mobile ı bilgisayarda da oynuyordu. Ancak, kısa süreliğinede olsa ücretsiz bir şekilde sunulan PUBG Lite oyuncular için daha iyi bir seçenek haline gelmeye başladı.

 


PUBG önerilen sistem gereksinimleri;

 


İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-6600K veya AMD Ryzen 5 1600 gerekmekte.
RAM: 16 GB gerekmekte.
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB veya AMD Radeon RX 580 4GB gerekli.
DirectX: Sürüm 11 gerekmekte.
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan gerekmekte.

Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı