Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc
Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 00:00
 
Marmaray bayramda ücretsiz mi?
Marmaray bayramda ücretli mi olacak?
GÜNDEM Haberi
Marmaray bayramda ücretsiz mi?

Marmaray Bayramda Ücretsiz Mi?


Anadolu yakası ve avrupa yakasını birbirine bağlayan yap işlet devret yöntemiyle yapılmış asrın projesi Marmaray 6 yıldır faaliyet göstermekte olan bir ulaşım aracı. İstanbullular tarafından benimsenmiş olan bu ulaşım aracı tarihinde bir ilke imza atarak resmi bir günde 15 temmuzda yolcularına pandemi sürecinde de tüm hastane çalışanlarına ücretsiz geçiş verdi.


Pekiyi Marmaray Bayramda Açık Mı?

 
Marmaray Kurban bayramında her bayram olduğu gibi açık ve yolcularını ağırlamaya devam edecek. Resmi tatillerde dahil tüm bayram ve tatil günlerinde faaliyet gösteren Marmaray kurban bayramında da açık olacak. Sefer saatlerinde bir değişiklik olmayacak olan Marmaray da (en uzun mesafe için) tam ücret 7.75 tl. öğrenci 3.50 tl. indirimli 5.40 tl. olarak belirlenmiş.


Marmaray Bayramda Ücretli Mi?


Marmaray yolcularını düşünerek bu Kurban Bayramında ücretsiz seferlerini başlatıyor. Bayramın 1. Günü cuma itibariyle bayramın 4. ve son günü olan pazartesiye kadar Marmaray seferleri halkın hizmetine ücretsiz sunulacak. Seferler sabah saat 05.45 te başlayıp akşam saat 22.00 de son bulmaktadır.

Yök Üniversiteler Ne Zaman Açılacak?


Marmaray bayramda açık mı, Marmaray ücretsiz mi, Marmaray bayramda ücretli mi, Marmaray bayramda ücretsiz mi, son dakika internet haberleri, gündemin nabzı 
Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı