Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc meta name="googlebot" content="indexs, follov" />
Haber Detayı
17 Kasım 2020 - Salı 19:31
 
Metal Fırtına yazarı Burak Turna'dan Şok İddea
Yazar Burak Turna'dan durup 2 kere, 3 kere, Hatta 5 kere düşünmemize neden olacak bir iddia geldi.
GÜNDEM Haberi
Metal Fırtına yazarı Burak Turna'dan Şok İddea

Metal Fırtına yazarı Burak Turna'dan Şok İddea

 

Yazar Burak Turna'dan durup 2 kere, 3 kere, Hatta 5 kere düşünmemize neden olacak bir iddia geldi. Bilim kurgu romanı Metal Fırtına'nın yazarı olan Burak Turna yapılacak olan Corona aşısının yapılması gerektiğini savunan Doktorlar, 'adi birer teröristtir' dedi.

Dünyaca ünlü yazar Turna virüs aşısı ile alakalı okuyanları şoke edecek iddialarda bulundu. Corona için geliştirilen son dönemde sürekli duyduğumuz aşı'nın kişilerin dini duygularını körelttiğini hatta yok ettiğini iddia etti.

Burak Turna, Covid-19 aşısının din ile alakalı duygu düşünceleri yok ettiğini ve aşının içine zamanla canlanacak dondurulmuş formda ajan bırakıldığını iddia etti.


Bilim Kurgu Yazarı Turna'nın sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımlar şöyle:

"Geçen "aşı" denemelerine katılanlardan birisinin dini duygularımı kaybettim dediği bir haberle karşılaştım." Dedi


Ayrıca Turna fikir yürüterek, "Düşünsenize -70 derecede saklanması gereken bir maddenin insan bedeniyle ne alakası olabilir ki? Sen çocuğuna hiç hayatında -70 derecede saklanması gereken bir şey yedirdin mi? Bunu öneren bile adi teröristtir." DediYazar Turna:"Küfür eden "bilimsever" arkadaşlar:) Neden sadece bu "aşı"nın -70 olduğunu, neden şimdiye kadar diğer aşıların bu şekilde saklanmadığına cevap verememiş. Neymiş sperm -196'da saklanıyormuş. Demek ki bu aşıda da dondurulmuş ve sonra canlandırılacak bir ajan var?" Diye ifade etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

 
Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı