Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc meta name="googlebot" content="indexs, follov" />
Reklam, reklam vermek istiyorum
Haber Detayı
28 Nisan 2020 - Salı 18:38
 
Nur Yerlitaş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Son yolculuğuna uğurlanan Nur Yerlitaş'a Koronavirüs sebebiyle cenaze töreni düzenlenemedi. Yerlitaş, Ulus Mezarlığı'na defnedildi.
GÜNDEM Haberi
Nur Yerlitaş Son Yolculuğuna Uğurlandı

MODACI NUR YERLİTAŞ SON YOLCULUĞUNDA

 

Modacı Nur Yerlitaş son yolculuğunda. Ünlü modacı Nur Yerlitaş, İstanbul'da hayatını kaybetti. Son yolculuğuna uğurlanan Nur Yerlitaş'a Koronavirüs sebebiyle cenaze töreni düzenlenemedi. Yerlitaş, Ulus Mezarlığı'na defnedildi.

   

 

Nur Yerlitaş Neden Öldü

 

 


Modacı Nur Yerlitaş neden öldü? Yerlitaş, 2 yıl önce beyin kanseri teşhisi konmuş ve altı ay arayla iki operasyon geçirmişti. Nur Yerlitaş (64), dün Şişli Fulya'daki evinde yaşamını yitirdi. Koronavirüs salgını sebebiyle Yerlitaş için cenaze töreni yapılamadı.Yerlitaş'ın cenazesi Zincirlikuyu Gasilhanesi'ne getirildi. Cenazeyi görmek için yakın arkadaşı sanatçı Sibel Can, gasilhaneye geldi. Gasilhanenin önünde Yerlitaş'ın ailesinin ve yakınları vardı. Yerlitaş'ın cenazesi vasiyetine göre Ulus Mezarlığı'ndaki annesinin mezarının yanına defnedildi.Nur Yerlitaş, 11 Ağustos 1955'te İstanbul Vefa'da doğdu. Kariyerine İtalya'dan getirdiği aksesuarları satarak başlayan Yerlitaş, 80'li yıllarda Paris ve Milano'dan valiz içinde getirdiği kıyafetleri satarak modacılığa adım attı. Daha sonra da kendi butiğini açıp tasarım işine girdi.


 

Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı