Haber Detayı
19 Kasım 2020 - Perşembe 10:15
 
Okullar Kapanacak mı?
Okullarla ilgili son dakika gelişmeleri!
EĞİTİM Haberi
Okullar Kapanacak mı?

Okullar Kapanacak mı?

 

Gündemin nabzı, son dakika, Dün gerçekleştirilen Bilim Kurulu Toplantısı'ndan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan örgün eğitim hakkında alınan son kararları açıkladı. Yüzyüze eğitim'le ilgili gerekli detaylar belli oldu. 2020 Okullar ne zaman açılacak? Okullar tatil mi?
 

OKULLAR TATİL Mİ? 

Başkan Tayyip Erdoğan dünkü kabine toplantısından sonra yaptığı son dakika açıklamada; "Ara tatilde olan okullardaki eğitim öğretim yıl sonuna kadar online olarak sürdürülecek." diye açıkladı.
 

OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Eğitim Bakanı Selçuk, okulların ne zaman açılacağıyla ilgili, "Bizim de arzumuz isteğimiz o yönde şu anda salgın şartları buna izin vermiyor. İnşallah önümüzdeki günlerde salgının seyrine bakarak ilgili kurumlarla görüş alışverişi yaparak bu konularda elimizden geleni yapacağız'' dedi

Pazar günü mesai arasında Kızılay Meydanı'nda gözlem yaptığını belirten Bakan Selçuk, şunları kaydetti: "Uyarılara rağmen çene altına inmiş maskeleri ve unutulan sosyal mesafeleri görünce çocuklarımızı okullarda güvende tutmak için çabalayan meslektaşlarım adına çok üzüldüm. Salgının yükselişi eğitimi zora sokuyor, kurallara uyalım." diyerek üzüntüsünü dile getirdi.


Komik Ve Eğlenceli KPSS YorumlarıKYK Yurt Ve Burs Başvurusu Ne Zaman?


Amon ve Ra Kimdir?
 
Kaynak: Editör: Serkan Ç
Etiketler: Okullar Kapanacak mı?, OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK?, OKULLAR TATİL Mİ?, gündemin nabzı, son dakika,
Yorumlar
Haber Yazılımı