Bumerang - Yazarkafe
Haber Detayı
28 Mart 2020 - Cumartesi 19:29
 
Oppo Enco M31 Özellikleri Nelerdir?
Teknolojinin devleri haline gelen markalardan teknolojik adımlar.
TEKNOLOJİ Haberi
Oppo Enco M31 Özellikleri Nelerdir?

OPPO ENCO M31: YARI KABLOSUZ KULAKLIK HAKKINDA MERAK EDİLEN HER ŞEY

 


Gelişen teknoloji ile birlikte kulaklıklar da büyük bir değişim içerisine girdi. Başlarda telefon aksesuarı olarak sunulan fakat zamanla kendi başına tercih edilen ve aranan bir ürün haline gelen kulaklıklar teknolojinin imkanlarından nasibini almaya devam ediyor. Oppo tarafından duyurulan yeni nesil yarı kablosuz kulaklık Enco M31 de bu kulaklıklardan biri. Oppo Enco M31 hakkında merak edilen her şey yazımızda.

 


Oppo Enco M31 Ne Zaman Satışa Sunulacak

 


Duyurusu oldukça ses getiren Oppo Enco M31 yarı kablosuz kulaklık satış tarihi belli oldu. Kulaklık ilk olarak Amazon üzerinden satışa sunulacak. Kulaklığın satışa çıkarılma tarihi ise 30 mart olarak belirlendi. Kulaklıkların en dikkat çeken yanı ise gürültü engelleme görevi olan yapay zekası. 

 


Oppo Enco M31 Özellikleri

 


Oppo Enco M31 özellikleri birçok kişi tarafından merak edilmekte. Yarı kablosuz kulaklığın özel bir yapay zeka teknolojisi bulunmakta. Böylece dışarıdan gelen gürültüleri şimdiye kadar duyduğunuzdan çok daha az duyacaksınız. Gürültü önleme özelliği ile reklamı yapılan ürün aynı zamanda Bluetooth 5.0 ile satışa sunulacak. 


Oppo Enco M31 hakkında en çok sorulan sorulardan biri de kulaklığın iletim hızı. Yarı kablosuz kulaklığın 990 kbps kadar veri iletme hızı bulunmakta. Müzik kulağı hassas olanlar için oldukça uyumlu bir ürün olan Oppo Enco M31 bağımsız bass odacıkları olması ile de merak uyandırdı. 

 


Oppo Enco M31 Fiyatı Ne Kadar?

 


Bu kadar çok duyurusu yapılan kulaklık hakkında merak edilenlerden biri de kulaklığın fiyatı olmakta. Kulaklığın fiyatı oldukça uygun. Piyasaya sürüleceği fiyat Amazon üzerinden 20 dolar civarı olması bekleniyor. Oppo tarafından çıkarılan kulaklık ürünlerine oranla daha uygun bir fiyata sahip olan Enco M31 özellik olarak da çok daha kaliteli. 


Kulaklığın tam fiyatı 30 Mart tarihinde açıklanacak olsa da ülkemizde tahmini satış fiyatı 150 Tl + vergiler olması bekleniyor. 


Oppo daha önce Enco Free, Enco W31 ve Enco Free True adlarında kablosuz kulaklıklar çıkarmıştı. Git gide adını giyilebilir teknoloji alanında da duyuran Oppo markasının geleceği oldukça parlak görünmekte. 


ANAHTAR KELİMELER: 
Oppo enco
Enco m31 özellik
 

Kaynak: Editör: Kübra Erciyes
Yorumlar
Haber Yazılımı