Haber Detayı
24 Şubat 2020 - Pazartesi 15:08 Bu haber 379 kez okundu
 
PARMAĞINI FİRAVUN FARESİ ISIRDIKTAN SONRA OLANLARA İNANAMAYACAKSINIZ
36 Yaşındaki Shaninlea Visser isimli Güney Afrikalı kadının parmağını 2017 yılı Ocak ayında firavun faresi ısırdı. Bunun küçük bir sırık olduğunu düşünüp doktora gitmedi
DÜNYA Haberi
PARMAĞINI FİRAVUN FARESİ ISIRDIKTAN SONRA OLANLARA İNANAMAYACAKSINIZ

PARMAĞINI FİRAVUN FARESİ ISIRDIKTAN SONRA OLANLARA İNANAMAYACAKSINIZ

 

Son Dakika Haberler, Güney Afrikalı 36 yaşındaki Shaninlea Visser isimli bir çocuk annesi kadının, 2017 yılı Ocak ayında parmağını firavun faresi ısırdı ve genç kadın bu ısırığı önemsemedi fakat bu umursamazlığı pahalıya mal oldu. Shaninlea o günden sonra korkunç olaylar yaşadı. Gündemin nabzı, 36 Yaşındaki Shaninlea Visser isimli Güney Afrikalı kadının parmağını 2017 yılı Ocak ayında firavun faresi ısırdı. Bunun küçük bir sırık olduğunu düşünüp doktora gitmedi fakat bu durumu önemsememesinin hayatını mahvedeceğini tahmin edemezdi.

 

11 GÜN SUNİ KOMA

 

Shaninlea'nın hayatını kurtarmak için doktorlar elinden geleni yaptı. Kadını 11 gün boyunca suni komaya soktular. Sepsis de denilen bir kan zehirlenmesi yaşıyordu genç kadın, doktorlar genç kadının burnunu, dudaklarını, diz altından iki bacağını ve her iki kolunu da dirseğin altından kesmek zorunda kaldılar.   Shaninlea daha sonra çenesini ve dudaklarını eski haline getirmek için operasyonlar geçirdi. Shaninlea; "Dudaklarım uyluğumdan derinin altına bir doku geliştirici yerleştirilerek yeniden inşa edildi. Bugüne kadar 66 ameliyat geçirdim" diyerek hayatta kalma mücadelesini sosyal medya hesaplarından paylaşıp benzer kötü olaylar yaşayanlara yardımcı olmaya çalışıyor.

Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Etiketler: Firavun faresi ısırdı, kan zehirlenmesi, Shaninlea Visser, güney afrika, hab
Yorumlar
Haber Yazılımı