Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc meta name="googlebot" content="indexs, follov" />
Reklam, reklam vermek istiyorum
Haber Detayı
08 Şubat 2020 - Cumartesi 12:27
 
Pegasus pilotu sosyal medyadan yeni bir paylaşımda bulundu
Pegasus Havayolları'nın işten attığı pilot Bahadır Altan, sosyal medyadan yeni bir paylaşımda bulundu.
GÜNDEM Haberi
Pegasus pilotu sosyal medyadan yeni bir paylaşımda bulundu

PEGASUS'UN İŞTEN ATTIĞI PİLOT YENİ BİR PAYLAŞIM YAPTI

 

Son dakika, haberler, gündemin nabzı. Pegasus Havayolları'nın işten attığı pilot Bahadır Altan, sosyal medyadan yeni bir paylaşımda bulundu. Söylediği şeylerin büyük yankı uyandırmasına şaşırdığını belirten Altan, paylaşımında şöyle yazdı; "Kâr hırsıyla atı öldüresiye kırbaçlayanlar sabaha benim kadar huzurlu uyanmadılar."

 

ESKİ SAVAŞ PİLOTU

 

Pegasus Havayolları’na ait uçağın Sabiha Gökçen Havalimanı’na inişi esnasında meydana gelen kaza ile ilgili bir televizyon programında yaptığı yorum sebebiyle önce yayından alınan daha sonra da Pegasus Havayolları’ndaki işinden olan eski savaş pilotu Bahadır Altan bugün yeni bir paylaşım yaptı. Televizyon yayınından alınıp sonrasında da işinden olması büyük yankı uyandıran Altan, sosyal medya hesabındaki paylaşımında şunları yazdı; “Yıllardır söylediklerim bu kadar çok insana hiç ulaşmamıştı. Bu farkındalık bir kazayı engeller, bir insanın yaşamını kurtarırsa her türlü bedeli tekrar tekrar öderim. Kâr hırsıyla atı öldüresiye kırbaçlayanlar sabaha benim kadar huzurlu uyanmadılar.”

 

KATILDIĞI YAYINDA YAPTIĞI O AÇİKLAMALAR

 

"Ülke olarak bir duralım. Biz hala 3. havalimanındayız, hala kanal açıyoruz. Ülke freni patlamış kamyon gibi. Çığ düşen insanları kurtarmaya gidenler yaşamını yitiriyor. Deprem bekliyor İstanbul'u. Buna hazırlanalım bir duralım. Proje üstüne proje üretme yerine biraz aklıselim olmak gerekiyor. Azıcık duralım" ifadelerinin kullandığı için
yayından alınmıştı.


Twitter'dan 'Susturamazsınız'


"Freni patlamış kamyon düzeni suçluyu buldu! Pegasus iş akdimi fesh etti. Hakikatı gizlemeye gücünüz yetmez. Ne vız gelen tehditleriniz, ne işten atmalarınız bizi susturamaz. Bu ülkeyi uçurumunuza teslim etmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı