Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc meta name="googlebot" content="indexs, follov" />
Reklam, reklam vermek istiyorum
Haber Detayı
30 Eylül 2020 - Çarşamba 11:53
 
Pencereden İçeriye Tutuşturulmuş Kağıt Attı
Gündemin nabzı, Samsun'a bağlı İlkadım ilçesi'nin İstasyon Mahallesi'nde geçtiğimiz gece saat 02.30 sularında yok artık dedirten bir olay meydana geldi
GÜNDEM Haberi
Pencereden İçeriye Tutuşturulmuş Kağıt Attı

Pencereden İçeriye Tutuşturulmuş Kağıt Attı

 

Gündemin nabzı, Samsun'a bağlı İlkadım ilçesi'nin İstasyon Mahallesi'nde geçtiğimiz gece saat 02.30 sularında yok artık dedirten bir olay meydana geldi. Elimize ulaşan bilgiye göre, M.Y.'ye (75) ait olan evde ufak çaplı yangın çıktı. Dışardan birilerinin yapma ihtimaline karşın, olay polise ihbar edildi. Yangın söndürüldükten sonra, polis ekipleri çevredeki diğer binalarda bulunan güvenlik kameralarını incelediğinde yangını çıkaranın, bir gazete kağıdını tutuşturup açık pencereden içeri atmak suretiyle yangın çıkardığını belirledi.

 

YANGINI DAMAT ÇIKARTTI

Yapılan güvenlik kamerası araştırma sonucunda yangını çıkartan şahsın, ev sahibi M.Y.'nin S.P. adlı kızı (46) ile boşanma aşamasında olan damadı A.P. (55) olduğu belirlendi.

 

ZANLI DAMAT GÖZALTINA ALINDI

Yaşanan bu ilginç olayla ilgili, soruşturma başlatan İlkadım İEM Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ekipleri A.P.'yi yakalayarak gözaltına aldı.

Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı