google-site-verifica
Haber Detayı
28 Mart 2020 - Cumartesi 10:39 Bu haber 543 kez okundu
 
Qura Rings Akıllı Yüzük Özellikleri
Koronayı tespit eden yüzük!
TEKNOLOJİ Haberi
Qura Rings Akıllı Yüzük Özellikleri

Koronavirüs Erken Tanısında Akıllı Yüzükleri Keşfedin

 


Birçok hastalık için erken tanı hastalığın tedavisinde hayati önem taşıyan hususlardan biri olmaktadır. Erken tanı ile hastalıkların seyri değiştirilebilmektedir. Son günlerde dünyayı saran ve gün geçtikçe risk alanı artan Covid-19 virüsü (diğer adı ile koronavirüs) henüz tam olarak tedavisi bulunabilmiş bir rahatsızlık değildir. Üstelik dünya genelinde binlerce kişinin hayatına mal olan virüs hakkında net bir tedavi yöntemi bilinmemektedir. 
Günümüz teknolojisi sayesinde üretilen yeni giyilebilir ürünler sayesinde Koronavirüs erken tanı yapılabilecek! Qura Rings markası tarafından üretilen akıllı yüzükler sayesinde Koronavirüs semptomlarının bazıları erkenden teşhis edilebilmekte. 

 


Qura Rings Akıllı Yüzük Özellikleri

 


Qura Rings akıllı yüzük özellikleri birçok kişi tarafından merak edilmekte. Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında en yeni ve en popüler olanlarından olan akıllı yüzükler anlık sağlık takibi yapabilmenizi sağlar. 

Qura Rings akıllı yüzükler en çok da koronavirüs salgını nedeni ile ilgi görmekte. Yüzüklerin en belirgin özelliklerinden biri kişilerin vücut sıcaklıklarını anlık olarak takip ediyor olmaları. Koronavirüs salgını belirtileri arasında en çok dikkat çeken belirti ise yüksek ateş ile birlikte meydana gelen kuru öksürüktür. 

Qura Rings akıllı yüzükler ergonomik tasarımının yanı sıra kişilerin vücut sıcaklıklarını takip edebilmekte! Ayrıca akıllı yüzükler kişilerin adım sayıları, ne kadar kalori yaktıkları, uyku düzeni ve kalp atış ritimleri gibi birçok özellikle birlikte gelmekte. 

 


Qura Rings Akıllı Yüzük Nasıl Kullanılır?

 


Qura Rins akıllı yüzük basit ve ergonomik bir tasarıma sahip. Yapabildikleri ile görüntüsü arasında ise büyük farklar var çünkü yüzüklerin görüntüsü oldukça minimal. Yüzüklerin sevilen bir başka özelliği ise su geçirmez olmaları. 

Qura Rins akıllı yüzük kullanabilmek için cihazlarınızın IOS işletim sistemine sahip olması gerekir çünkü ürünler sadece IOS işletim sistemi ile kullanılabilmektedir. Ancak ilerleyen süreçte akıllı yüzüklerin android uyumlu ürünleri de piyasaya süreceğini tahmin ediyoruz. 

 


Akıllı Yüzük Koronovirüs Salgını İçin Mi Üretildi?

 


Qura Rings akıllı yüzük koronovirüs salgını için özel üretilen bir ürün olmamakla birlikte koronavirüs belirtilerini sağlıklı bir şekilde bildirebilmektedir. Ürünün vücut ısısı ve kalp atışı hakkında sağladığı veriler ile koronovirüsün erken teşhisinde etkili olduğu bir gerçektir. 

 

Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Etiketler: Qura Rins akıllı yüzük, korona yüzük, Qura Rins akıllı yüzük özellikleri nelerdir, giyilebilir teknoloji, Qura Rins, Qura Rins akıllı yüzük ne işe yarar, son dakika, internet haber, web haber, son dakika internet haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı