Haber Detayı
03 Haziran 2020 - Çarşamba 12:07 Bu haber 806 kez okundu
 
Saçları Ne Açar?
SAĞLIK Haberi
Saçları Ne Açar?

Papatya Suyu Boyalı Saçın Rengini Açar mı?

Leptin Hormonu ve Hızlı Kilo vermeye Etkisi

 

Bu evde kaldığımız süreçlerde kendinizi bakımsız hissetmeyin. Papatya suyu fiyatı oldukça pahallı olduğu için bunu neden evde siz yapmayasınız. Kuaförünüz kendiniz olun. Kendinizi daha mutlu bakımlı hissedin. Bunun için yapmanız gerekenler biraz özgüven ve kendinize zaman ayırmak olacaktır. Evde doğal yöntemlerle bir çok bakım yöntemleri mevcuttur.

Size bakım ve estetik yönden bir takım tüyolar vermek istiyorum. Kadının makyajı saçıdır derler bilirsiniz. Bende şimdi size evde doğal yollarla saç rengi açmak nasıl olur anlatmak istiyorum. Hem maliyeti az hem de uygulaması kolay bir uygulamadır. Bunu nasıl yapacağız derseniz , papatyalar derim.

 

 

Papatya Suyu Faydaları

Papatya suyu

Papatyaların saçlara doğal faydaları vardır.

Saça parlaklık verir,

Saç derisini iyileştirir,

Kepek oluşumunu giderir.

 

Saç Açıcı Hazırlanışı;

Aktardan ya da kendi topladığınız papatyaları güneş görmeden ve saplarından ayırarak kurutmalıyız. Bu doğal açıcıyı yapmak için bir avuç papatyayı bir tencereye alıyoruz ve üzerine iki su bardağı su ekliyoruz. Papatyaları rengi çıkıncaya kadar kaynatıyoruz. Daha sonra soğutup süzgeç yardımıyla fısfıs bir şişenin içerisine alıyoruz. Böylece saça uygularken bize kolaylık sağlar.

 

Uygulama;

 

Elde ettiğimiz papatya suyunu saçımıza uygulayıp güneşe çıkıyoruz ve saçlarımız kuruyana kadar kalıyoruz.

Sonuç olarak saçınız bir tona yakın bir açılma gözlemleyeceksiniz. Tabi bu kendi saç renginizle doğrudan ilgilidir. Mesela kahverengi saçla siyah saçın açılma oranı aynı olmayacaktır. Ama bu verdiğim doğal tarifi sürekli kullanırsanız saçınızın zamanla nasıl açıldığını göreceksiniz.sonuç muhteşem deneyin derim.

Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Etiketler: Evde doğal yollarla saç rengi açmak, www.gundeminnabzi.com, gündemin nabzı, papatya suyu faydaları, papatya suyu fiyat, evde doğal yöntem, papatya suyu boyalı saçın rengini açar mı, papatya suyu faydaları, papatya suyu,
Yorumlar
Haber Yazılımı