Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc meta name="googlebot" content="indexs, follov" />
Reklam, reklam vermek istiyorum
Haber Detayı
13 Kasım 2020 - Cuma 09:56
 
Samsung Galaxy S20 Şikayet
Samsung Kullanıcılarını Çileden Çıkaran Sorun!
TEKNOLOJİ Haberi
Samsung Galaxy S20 Şikayet

Samsung Galaxy S20 Şikayet

 

Türkiye'nin en çok tutulan telefonu olan Galaxy S20 ye gelen son yazılım güncelleştirmesi, telefonda kablosuz şarj özelliği konusunda sorunlara yol açmış gibi görünüyor.


Dikkatleri üzerine çekecek kadar oluşan şikayetlerde, Galaxy S20 Ultra ve Galaxy Note 20 Ultra'ya gelen son yazılımla ilgili kullanıcılar, yoğun şikayetler de bulunarak forumlarda bu sorunları paylaştı.

Galaxy S20 Ultra Şikayet i

Yapılan şikayetlerde genel itibari ile Galaxy s20 Ultra ve Note 20 Ultra modelleri şarja takıldığı zaman, şarjın Birkaç saniye içerisinde sürekli olarak gelip gittiği belirtildi. Sorunları yaşayan kullanıcılar aynı telefonları güncelleme gelmeden önce rahatlıkla şarj edebildiklerinden bahsettiler. Bu sebeple kullanıcılar sorunun son yapılan güncellemeden kaynaklandığını iddia ediyor.

 

Samsung'un Galaxy s20 ve Note 20'ye gelen hangi güncellemeden kaynaklandığı tam olarak bilinmese de uzmanlar tarafından, 2020 Eylül ve 2020 Ekim güvenlik yamasından kaynaklandığı düşünülüyor.
 

Samsung kullanıcıları, kendi çabalarıyla yaptığı bazı önlemler olan, cihazı yeniden başlatma, fabrika ayarlarına sıfırlama ve önbelleği temizleme gibi çözüm yollarına başvursalar da herhangi bir sonuç alamadıklarından yakındılar. Dünya geneline oranla sorun yüzde olarak az görünse de henüz kablosuz şarj özelliğini kullanmayan kullanıcıları da göz önünde bulundurursak, şarj sorunu ileriki zamanlarda artacak gibi duruyor.
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Katlanır ekran telefon

Motorola Razr 5G

Via x20
Casper VIA X20


Mi 10 ultra
Xiaomi Mi 10 Ultra


Elmas telefon 12
İPhone 12


Hızlı şarj cihazı
Quick Charge 5 İle Hızlı Şarj
 

Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı