Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc meta name="googlebot" content="indexs, follov" />
Haber Detayı
07 Mart 2021 - Pazar 18:38
 
Stop Erdoğan skandalına Elazığ’dan Love Erdoğan yanıtı
Love Erdoğan desteği
GÜNDEM Haberi
Stop Erdoğan skandalına Elazığ’dan Love Erdoğan yanıtı

Stop Erdoğan skandalına Elazığ’dan Love Erdoğan yanıtı

 


Son dakika haberleri. Stop Erdoğan skandalına Elazığ’dan Love Erdoğan yanıtı. New York'da geçtiğimiz günlerde Stop Erdoğan yazan skandal bir pankart yayını alındı. Buna karşılık Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın verdiği talimat ile şehirde bulunan bütün led ekranlara aynı gece Love Erdoğan yazılı görsel yansıtıldı.

Love Erdoğan 

 
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, Amerika'nın New York şehrinde bulunan bazı caddelerde yer almakta olan reklam panolarında Türkiye’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik küstah ifadelerin yer aldığı belirtildi.

Elazığ'da başladı şimdi de Türkiye'nin her yerinde led ekranlar aracılığıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a manevi destek amaçlı Love Erdoğan görselleri yandı.

Led ekranlara yansıtılan görsellerde “Aziz diyardan tüm dünyaya selam olsun Love Erdoğan” ifadelerine yer verilirken görsel sosyal medyada büyük beğeni aldı.

Yapılan açıklamada, “Bu ilanların giderlerinin Türkiye'deki ‘sessizler’ tarafından karşılandığı ve organize edildiğine dair videoların bazı sosyal medya hesaplarında paylaşılması üzerine, yapılan paylaşımlar ihbar kabul edilerek reklam ilanlarını veren ve organize eden kişiler hakkında soruşturma başlatılmıştır” denildi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tarihte İlk Defa Bir Papa, Irak’ı Ziyaret Etti

Avrupa'yı Türkiye Koruyor

ABD ve İsrail'den skandal harita!
Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı