Haber Detayı
23 Eylül 2020 - Çarşamba 14:19
 
Sylvester Stallone'un Acı Günü
Sylvester Stallone Kraliçesini kaybetti
FİLM & DİZİ Haberi
Sylvester Stallone'un Acı Günü

Sylvester Stallone'nin acı günü: 'Kraliçesi'ni kaybetti

 

Gündemin nabzı. Sylvester Stallone'un annesi öldü. Dünyanın yakından tanıdığı ünlü oyuncu Sylvester Stallone 'un annesi olan Jackie Stallone 98 yaşında hayata gözlerini yumdu. Jackie Stallone 'un oğlu Frank sosyal medyada bir paylaşım yaparak annesi ile vedalaştı.

Tanınmış bir astrolog olan Stallone'nin oğlu Frank "her zaman istediği gibi uykusunda son nefesini verdi" Dedi.


HİÇBİR ŞEYDEN KORKMAZDI

 

Frank yaptığı bir paylaşımında da, "Bu sabah ben ve kardeşlerim annemiz Jackie Stallone'yi kaybettik" dedi. Frank Stallone'un, annesi hakkındaki düşüncesi "dikkat çeken ve korkusuz bir kadın" diye nitelendirdi. Sözlerine "Ondan hoşlanmamak zordu, her zaman gösterişli bir kadındı" diye devam etti.

Jackie Stallone'un küçük oğlu Frank annesinin hayatta hiçbir zaman maske takmadığını ve tam anlamıyla bir devrimci olduğunu belirtti. Annesiyle yapmış olduğu sohbetlerin adeta bir tarih dersi olduğunu yazdı. Yaşamından ölümüne kadar annesinin aklının berrak olduğunu sözlerine ekledi.

 

ÜZÜNTÜSÜNÜ DİLE GETİRDİ

 

Küçük çocuk Frank Stallone, yaptığı diğer paylaşımında; "Bir daha asla annemi çağıramayacağım, o bana, evlenmediğim için bağıramayacak"

1945 yılında ilk evliliği Frank Stallone ile yapan Jackie Stallone 1957 yılında birlikteliklerini sonlandırdılar.Netflix Türkiye Kapanıyor Mu? Son Dakika!


Ünlüler bölümümüzde bugün Tom Cruise var.
Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı