Reklam, reklam vermek istiyorum
Haber Detayı
23 Kasım 2020 - Pazartesi 12:06
 
Türk Telekom Kullanıcılarına Müjde!
Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç açıklama yaptı
TEKNOLOJİ Haberi
Türk Telekom Kullanıcılarına Müjde!

Türk Telekom Kullanıcılarına Müjde!
 

Gündemin nabzı son dakika haberleri, Türkiye'nin önde gelen operatörlerinden Türk Telekom hattı çekmeyen kullanıcıları için harekete geçti.

En ucuz tarifeleri bünyesinde bulunduran Türk Telekom olmasına rağmen özellikle doğu bölgesindeki illerde çok çekmediği de bir gerçek. Bu konuya Türk Telekom mobil baz istasyonlarıyla çözüm bulmayı düşünüyor.

Geçtiğimiz gün Türk Telekom'dan mobil baz istasyonları ile ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada;

Türk Telekom, Türkiye’nin doğusundaki Erzurum Bölge Müdürlüğü’nde 1000’inci mobil sahasını hizmete sundu.

“Sadece merkeze değil, herkese” anlayışıyla çalışmalarına devam eden Türk Telekom, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türk Telekom, Türkiye’nin doğusunda10 şehrin bağlı bulunduğu Erzurum Bölge Müdürlüğündeki 1000’inci mobil sahasını hizmete sundu. Türk Telekom, yaptığı yatırımlarla bölgedeki kapsama oranını daha da artırmayı hedefliyor. 4G kapsaması bölge genelinin yüzde 84’ünü geçti.

Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, konuya dair yaptığı açıklamada; “Millî sorumluluk bilinciyle Türkiye’nin dört bir yanına yatırımlarımızı artırdık. Bu çerçevede ülkemizin doğusunda bu yıl 75 adet yeni saha açarak mobil baz istasyonu sayımızı 1000’e çıkarırken, 4G kapsamamızı da bölge genelinde yüzde 84,3’e yükselttik. Yatırımlarımızı bundan sonra da sürdüreceğiz.” diye belirtti.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mikrodalga SilahıRüzgar ses hızından daha hızlı esiyor, kayalar havada uçup, denizlerde eriyor
Kaynak: Editör: S Çndk
Etiketler: Türk Telekom hattı çekmeyen kullanıcıları için harekete geçti, türk telekom, teknoloji, gündemin nabzı, son dakika haberleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı