Verification: e2e9b2b6fc341cbc yandex-verification: e2e9b2b6fc341cbc
Haber Detayı
23 Kasım 2020 - Pazartesi 21:29
 
Tuzla'da Kedi Yiyen Kadın
6 Ay Tedavi Görmesine Rağmen İyileşmedi
GÜNDEM Haberi
Tuzla'da Kedi Yiyen Kadın

Tuzla'da Kedi Yiyen Kadın

 

Gündemin nabzı son dakika haberleri, Üzülsek mi düşünsek mi bilinmez bir haberle karşı karşıyayız. Tuzla'da geçtiğimiz günlerde kedi yediği iddia edilen kadınla ilgili yeni şok eden gelişmeler yaşandı. Daha önce de benzer girişimlerde bulunduğu iddia edilen Fatma Ç'nin 6 ay kadar tedavi gördüğü aktarılırken yine bir köpeği kesip yemeğe çalışırken çevredekilerin hayvanın sesini duyup yetişmesi üzerine köpek fazla zarar görmeden kurtarılmıştı. Tedavi edilmesine rağmen 6 aylık sürecten hemen sonra alışkanlığından vazgeçmeyerek bu kerede kedi yemeye başladığı belirtildi. Aktarılan son dakika haberine göre Fatma Ç'nin çantasından kedi yavrusu ve kedi derisi çıktı.

Son dakika haberleri: İstanbul'da geçtiğimiz yıl adeta şoke eden bir suçüstü yakalanma olayı ile gündeme gelen Fatma Ç. isimli kadının sokak hayvanlarını kesip yediği ortaya çıkmış ve Fatma Ç. son vukuatı olan bir köpeği kesmek üzereyken vatandaşlar tarafından yakalanmış ve yargılanarak tedavi edilmesine karar verilmişti. 6 ay psikolojik tedavi gören Fatma Ç. çıktıktan sonra aynı vahşete devam ettiği belirlendi. Fatma Ç'nin çantasından bir kedinin yüzülmüş derisi, bir de yavru kedi çıktı! Vahşi kadınla ilgili yeni bir son dakika kararı daha alındı.
 

Vatandaş Fatma Ç'nin Elindeki Siyah Poşeti Görüp İhbar Etti

 
 
Bir gurup genç sokakta gezerken karşılaştıkları Fatma Ç'nin poşetinde kesilmiş kedi olduğunu polise ihbar edince ekipler yine harekete geçti.

Konuyla İlgili 5 Dosyası Bulunuyor

İhbar ile olay yerine gelen ekipler, Fatma Ç'nin poşetini aradıklarında yavru kedi ile karşılaştılar. Dosyası araştırılan kadını 5199 sayılı kanuna muhalefetten 5 ayrı dosyası bulunduğu öğrenildi.

6 Ay Tedavi Görmesine Rağmen İyileşmedi

 
 
 
Geçen yıl Tuzla'da bir köpeğin boğazını kesmek üzereyken vatandaşların müdehalesi üzerine kaçan kişinin de Fatma Ç. olduğu daha sonra öğrenildi. Ayrıca Fatma Ç'nin sürekli sokak hayvanlarını kesip yediği öğrenildi. Yakalanıp göz altına alınan ve Anadolu Adalet Sarayında hakim karşısına çıktıktan sonra Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesi'ne yatırılan Fatma Ç. aynı davranışına devam ediyor.
Tekrar Akıl Hastanesine Yatırıldı 
 
 
 
"Paranoid Şizofren"  tanısı olan Fatma Ç. yeniden akıl hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Çıkarsa tekrar aynı hastalığı sürer mi sorusu ise şimdiden herkesin aklını karıştırıyor!


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adana'da vahşet; Kız arkadaşının dilini kesti...Tayland'da 21 kişiyi öldürdükten sonra vurularak öldürüldüKöpekler adamı parçalayarak öldürdü.
Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı