Haber Detayı
03 Ekim 2020 - Cumartesi 16:56
 
Üç Ay İçinde Oğlunu İki Kere Vurdu
gündemin nabzı, son dakika, Oğlunu belinde taşıdığı silahı ile vuran baba ifadesinde, "Üzerime yürüdü kendimi korumak için vurdum" dediği öğrenildi
GÜNDEM Haberi
Üç Ay İçinde Oğlunu İki Kere Vurdu

Oğlunu Vuran Baba: Üzerime Yürüdü Kendimi Korudum

 

gündemin nabzı, son dakika, Oğlunu belinde taşıdığı silahı ile vuran baba ifadesinde, "Üzerime yürüdü kendimi korumak için vurdum" dediği öğrenildi. Samsun'a bağlı İlkadım ilçesinde, gerçekleşen ilk olay 3 Temmuz günü yaşandı. Baba oğlunu ilk vurduğunda, Kemal B. ile oğlu Nazım B., nedeni bilinmeyen bir sebeple tartışmaya başladılar. Kısa süre içinde büyüyen bu tartışma babanın, oğlunu bacaklarından silahla vurmasıyla son buldu. Olaydan sonra yakalanıp gözaltına alınan baba Kemal B., sevk edildiği adliyede adli kontrol şartı verilerek serbest kaldı.

 

Oğlunu 3 ay içinde ikinci kere vurdu

Baba Kemal B. ve oğul Nazım B., dün akşam saatlerinde kahvehanede karşılaştı. Baba ve oğul arasında ikinci kez tartışma çıktı. Tartışmanın alevlenmesi üzerine baba Kemal B., üzerindeki silahı çekip, oğluna ikinci kere ateş etti. Başından ve vücudundan ağır yaralanan oğul Nazım B., çevredekilerin ihbarı üzerine gelen ambulans ile devlet hastanesi'ne kaldırıldı. Burada Nazım B. ağır yaralı halde tedavi altına alınırken, baba Kemal B. ise olaydan sonra kaçtı. Kemal B. daha sonra, Cinayet Büro ekiplerince kaçarken yakalanarak, gözaltına alındı.

 

Kemal B. açıklaması, 'Kendimi korumak için vurdum'

Adliyeye sevki gerçekleştirilen baba B.'nin polise verdiği ifadeye göre, "Önceki olayda eve alkollü gelmişti. Ben de kendimi korumak için vurmuştum. O günden beri aramızda husumet vardı. Kahvehanede yeniden karşılaştık. Küfretti, üzerime yürüdü. Kendimi korumak için vurdum" diye ifade etti.
 

Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı