Bumerang - Yazarkafe
Haber Detayı
18 Şubat 2020 - Salı 12:49 Bu haber 427 kez okundu
 
Üniversite öğrencisi intahar etti!
Son günlerde neden intaharı seçenlerin sayısı arttı?
GÜNDEM Haberi
Üniversite öğrencisi intahar etti!

Daha öğrenciydi, son dakika haberler, İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema 4. sınıf öğrencisi Hakan Taşdemir aç olduğu için intihar ettiği idda edildi. Üniversite öğrencisi Taşdemir'in geçim sorunu yaşadığı ve bir süredir çalışmak için iş aradığı fakat bulamadığı belirtildi. Fikir Kulüpleri Federasyonu (FKF) İstanbul Üniversitesi Temsilciliği, Twitter resmi hesabından Üniversite öğrencisi Hakan Taşdemir adlı gencin intihar ederek hayatına son verdiğini duyurdu.

KONYA'DA BİR KAMYON ŞOFÖRÜ DE KENDİNİ TIRA ASARA ASMIŞTI.

Konya'da yaşayan ve evli olan iki çocuk babası tır şoförü Çankaya, kamyon garajında bulunan tırına kendini asarak intihar etmişti. Konu istinaden açıklama yapan Konya Nakliyeciler Odası Başkanı Ahmet Şen, Meslektaşımızın bankalara ve eşe dosta borcu vardı. Ayrıca bilmediğimiz ama tahmin edilebilen sebelerden ötürü de eşi ile de araları bozuktu. Borcundan ve ailevi sıkıntılarından dolayı intihar ettiğini düşünüyoruz, diye ifade etmişti.

BİR BAŞKA ÜNİVERSİTE ÖĞÖĞRENCİSİ SİBEL ÜNLİ DE İNTİHAR ETMİŞTİ

Geçen ay İstanbul Üniversitesi öğrencisi Sibel Ünli de intahar ederek yaşamına, hayatına son vermişti. Fatih sahilinde cansız bir halde bulunan 20 yaşında hayatının baharında üniversite öğrencisi Sibel Ünli'nin de intihar sebebinin de aynı sebepler olan iş bulamama, kötü ekonomik durumu ve sosyal medyada sürekli dış görünüşüne yönelik alaylı yorumlardan dolayı girdiği girmis olduğu depresyon olarak idda edilmişti.

Yeni yıl dileği

Genç kadının, sosyal medya hesablarından yeni yıl dileğinin ise iş bulmak olduğu açıkladığı ve bir liraya ne şekilde karnını doyuracağını çevresine sorduğu idda edilmişti.

Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Etiketler: Üniversite, öğrencisi, intahar, etti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı