Bumerang - Yazarkafe
Haber Detayı
06 Eylül 2020 - Pazar 10:49
 
Ünlü Bir Doktor Etrafa Ateş Açtı
Zanlı aynı zamanda iki ekip otosuna da ateş açtı
GÜNDEM Haberi
Ünlü Bir Doktor Etrafa Ateş Açtı

Ünlü Bir Doktor Etrafa Ateş Açtı

Geçtiğimiz günlerde Ankara 'da akşam üzeri saat 22.30 sularında Çankaya ilçesinde polis ekipleri bir kişinin oturduğu evin içerisinde etrafa silah ile ateş açtığı ihbarını aldı. Ekipler bölgeye acilen sevk edildi. Zanlı aynı zamanda iki ekip otosuna da ateş açtı neyse ki içinde o esnada görevli bulunmuyordu. Uzun uğraşlardan sonra saldırgan yakalanmıştı.

 

PSİKOLOJİM BOZULDU

Uzun uğraşlar sonucu yakalanan kişinin Türkiye'nin yakından tanıdığı cerrahlarından olan Prof. Dr. Semih Aydıntuğ olduğu anlaşıldı. Prof. Dr. Semih Aydıntuğ 'un emniyette verdiği ifadesine göre, olay anında kendinde olmadığını, yaptıklarını hatırlamadığını ve koronavirüs sebebiyle psikolojisinin aşırı bozulduğunu belirtti. Profesör Aydıntuğ'un evinde yapılan aramada 3 adet pompalı tüfek 1 adette silah bulunduğu öğrenildi.


ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Profesör Dr Semih Aydıntuğ nöbetçi mahkemenin adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Olayla ilgili komşuları ise ateş açıldığı sırada büyük korku yaşadıklarını ifade ettiler.


Didem Arslan Yılmaz'ın Sunduğu Vazgeçme Programı Vasıtasıyla Esmanur Kurt, 11 Gün Sonra Bulundu
Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı