Haber Detayı
24 Eylül 2020 - Perşembe 11:34
 
Ünlü Manken Cezaevine Girdi
Ünlü modelin sosyal medyada yayımlanan görüntüleri büyük yankı uyandırdı
FİLM & DİZİ Haberi
Ünlü Manken Cezaevine Girdi

Ünlü Manken Cezaevine Girdi

 

Gündemin nabzı. Monique Marina Agostino hapse girdi. Oyuncu ve model olan aynı zamanda Instagramın yıldızı, elindeki bu büyük şöhreti, içine düştüğü suç batağında mahvetti.
Ünlü modelin sosyal medyada yayımlanan görüntüleri büyük yankı uyandırdı...


Avustralya da bulunan Sydney şehrinde hayatını sürdüren Monique, belirli dergi ve gazetelere verdiği pozlarla tanınıyor aynı zamanda da Instagram'da yaptığı iş ortaklığıyla yüksek maddi kazanç sağlıyordu.


Killarney Heights Lisesinden mezun olan Monique, 10 değişik suça karıştığı belirlenen davada suçlu bulundu. Bir çocuğu da olan model Monique, Blacktown Westfield alışveriş merkezinde birçok kere hırsızlık yaptı.


Buradaki mağazadan 90 dolarlık ceket çalan fenomen yıldız şehrin sahilinde bulunan, kafelerde de bir takım soygunlara karıştı. Kafelerdeki paraları ve kredi kartlarını çalan yıldız, bu paralar ve kartlarla da farklı bir yerdeki fast food zincirinden alışveriş yaptı.


Yapılan bu suçlamalara rağmen Marina Agostino, mahkemesine katılmadı. Bu hareketinin üstüne avukat Bronwyn Pullinger, Monique'nin savunuculuğundan vazgeçti.
 

Peki Olaylar Nasıl Gelişiyor

 

İngiliz Daily Telegraph gazetesinin verdiği bilgiye göre, ünlü modelin soygunu gerçekleştirdiği kafelerin kamera görüntülerinde, Monique 'nun siyah maskeli gençleri otomobili ile hırsızlık yapılan kafenin önüne getirdiği görülmekte.


Liseli oldukları düşünülen çocukların genç yıldızın aracından çıktıktan sonra kapalı olan kafelerin kepenklerini birtakım aletlerle açıyorlar. Arkasından hız kesmeden Monique Marina Agostino ve beraberindeki çocuklar, Etrafta bulunan bir pizzacıya girerek telefon çalıyorlar. Mahkemede Marina 24 ay yani 2 yıl ceza aldı açıklandı belirli bir süre cezaevinde yattıktan sonra şartlı tahliye ile serbest kalan Marina bu seferde şartlı tahliye kurallarına uymayarak tekrar cezaevine girdi.Tom Cruise Uzaya Gidiyor. Tarih Belli Oldu!Sylvester Stallone'un Acı Günü
Kaynak: Editör: Serkan Çendik
Yorumlar
Haber Yazılımı