Bumerang - Yazarkafe
Haber Detayı
01 Mayıs 2020 - Cuma 14:51 Bu haber 928 kez okundu
 
Vefat eden Süleyman Avinca para sayarken mi virüs kaptı?
Coronavirüs para üzerinde ne kadar yaşar
GÜNDEM Haberi
Vefat eden Süleyman Avinca para sayarken mi virüs kaptı?

ÖLEN İŞ İNSANI PARADAN MI VİRÜS KAPTI

 Paradan virüs bulaşır mı? Bilim Kurulu üyelerinden çarpıcı açıklamalar. İzmir’de korona virüs sebebiyle hayatını kaybeden mobilya sektörünün tanınan isimlerinden Süleyman Avinca’nın virüsü paradan kaptığı iddia ediliyor. Uzmanlar virüsün para üzerinde uzun süre canlı kalabildiğini doğruluyor. Avinca’nın eşinin ise taburcu edildiği öğrenildi.
Minella Mobilyanın Sahibi
Minella Mobilya'nın sahibi işadamı Süleyman Avinca, bir süredir Kovid-19 tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Avinca son yolculuğuna uğurlanırken, ortaya bir iddia atıldı. Avinca'nın korona virüsü paradan kaptığı ve bu şekilde hastalandığı iddia edildi. İddianın kesinliği belli değil fakat akıllarda virüsün paranın üzerinde ne kadar canlı kalabildiği sorusu var. Uzmanlar ise virüsün para üzerinde uzun süre canlı kalabildiğini doğruluyor.
İşadamının, eliyle para saydıktan sonra parmakları ile ağzına dokunduğu ileri sürüldü. Avinca'ya virüsün bulaştığı anlaşılınca devreye hemen filyasyon ekipleri girdi. Avinca'nın eşi Aynur Avinca'nın da test sonuçları pozitif çıktı ama uygulanan tedaviden sonra durumu düzelip taburcu edildi.

Kaynak: Editör: Y. Sevinç Çendik
Etiketler: Koronavirüsü, paradan virüs kaptı, süleyman avinca,son dakika, haberler, gündemin nabzı, internet haberleri, en detaylı haberler,
Yorumlar
Haber Yazılımı